عروسی در فضای باز
برگزاری مراسم عروسی در باغ نیازمند چیدمان، تزیینات، نورپردازی و دکور خاصی است تا جشن عروسی تان رویایی و برای همه خاطره انگیز شود.

دکور مراسم عروسی رویایی در باغ

مراسم عروسی از نظر اکثر افراد مهمترین اتفاقی است که در زندگی شان می افتد و به همین دلیل است که عروس و داماد تمام تلاش شان را میکنند تا مراسم عروسی شان به بهترین شکل ممکن برگزار شود. اولین نکته که درباره برگزاری مراسم عروسی ذهن عروس و داماد را مشغول میکند محل برگزاری آن است، قدیم ترها در خانه مراسم عروسی میگرفتند ولی امروزه در تالار و باغ برگزار میشود. 

عروسی در فضای باز

دکور عروسی در فضای باز

اگر در انتخاب تالار و باغ سردرگم شده اید باید به فصلی که مراسم عروسی تان میخواهید برگزار کنید توجه کنید، در فصل بهار و تابستان باغ مناسب است و در فصل پاییز و زمستان تالار بهتر است. پس اگر در فصل بهار و تابستان میخواهید مراسم عروسی تان را برگزار کنید باغ گزینه خوبی برای شماست، برای مهمان ها هم باغ متفاوت تر و جالب تر است.

عروسی در باغ

برگزاری مراسم عروسی در باغ

چیدمان درست میز و صندلی ها در باغ، نورپردازی، تزیینات از مهمترین نکاتی هستند که برای برگزاری مراسم عروسی در فضای باز باید به آن دقت کنید. برای دکور و تزیینات باغ ایده های متنوعی وجود دارد که ما رومانتیک ترین و رویایی ترین ها را برایتان در این بخش از نمناک جمع آوری کرده ایم.

عروسی در باغ

چیدمان میز و صندلی های عروسی در باغ

نورپردازی عروسی

نورپردازی و دیزاین مراسم عروسی در باغ

عروسی رویایی

عروسی رویایی در فضای باز

دکوراسیون مراسم عروسی

دکوراسیون مراسم عروسی در باغ

مراسم عروسی

مراسم عروسی لاکچری در فضای باز

تزیینات مراسم عروسی

تزیینات مراسم عروسی در باغ

عروسی در باغ با زیباترین تزیینات و دکورهای رویایی + تصاویر

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : عروسی
وبگردی