عصاره الکلی رزماری
با عصاره الکلی رزماری می توانید سلول های مرده را تا حد قابل توجهی محو کنید ، سلولیت ران و پشت پا را با استفاده از روش ذکر شده در ادامه این مطلب به سرعت درمان خواهید کرد.

چگونه عصاره الکلی رزماری را در خانه درست کنیم و سلول های مرده را از بین ببریم؟

به جای خرید الکل رزماری می توانید آن را در آشپزخانه ی منزل تهیه کنید و برای گرفتن نتیجه بهتر می توانید الکل را با مواد دیگر ترکیب کنید و فعالیت های فیزیکی و رژیم غذایی مناسبی را هم اجرا کنید. در ادامه این بخش از سلامت نمناک با روش های درست کردن الکل رزمارزی در خانه آشنا می شوید.

عصاره الکلی رزماری را چگونه آماده کنیم؟

آماده کردن الکل بسیار ساده است و تمام کاری که انجام می دهید قرار دادن رزماری های تازه داخل بطری های تمیز و پوشش دادن آن با 96 درصد الکل است.

 عصاره الکلی رزماری

آموزش درست کردن عصاره الکلی رزماری

اجازه بدهید بطری و محتویاتش در جای خشک و خنک برای 2 هفته قرار گیرد و هر روز بطری را تکان دهید که الکل همه ی خاصیت رزماری را به خود بگیرد و بعد از 14 روز آن را در محلی تاریک و بدون نور قرار دهید.

همانطور که گفته شد این محلول به دلیل خاصیت ضد التهابی که دارد به از بین رفتن سلول ها کمک می کند و بهتر از همه اینکه به جریان خون کمک می کند.مطمئن باشید در زمان کوتاه نتایج خوبی می گیرید.

روش درمان سلولیت ران با عصاره الکلی رزماری

مواد اولیه :

  • 2 قاشق الکل رزماری
  • 2 تکه پنبه

روشی مناسب برای درمان سلولیت ران

روشی برای درمان سلولین ران

نحوه ی استفاده :

ابتدا پنبه را درون الکل خیس کنید سپس از ران تا زانو این مایع را اسپری کنید و همه ی پوست را بپوشانید و مطمئن شوید که همه ی پا را پوشانده اید.

قسمت مورد نظر را خوب ماساژ دهید چون به چرخش جریان خون و از بین رفتن سلول ها کمک میکند.

پوسته پوسته شدن بدن کمک می کند رزماری بیشتر و بهتر به بدن نفوذ کند وسلول های مرده زودتر از بین رود.

عصاره الکلی رزماری , درمان فوری خانگی سلولیت ران پا

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
وبگردی