فاطمه رادمنش در عصر جدید
احسان علیخانی با انتشار پستی از تصویب لایحه اعطای تابعیت به فرزندانی با مادر ایرانی و پدر خارجی ابراز خوشحالی کرد و از اجرایی ثمربخش در عصر جدید احساس رضایت کرد.

حس خوب احسان علیخانی از اجرایی ثمربخش در عصر جدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون است که در قالب یک مسابقه استعدادیابی با حضور شرکت کننده هایی از نقاط مختلف ایران با استعدادهایی متفاوت برگزار میشود.

مسابقه عصر جدید در شبی که با اجرای فاطمه رادمنش بانوی بازیگر کشورمان روی آنتن رفت موضوع اعطای تابعیت به فرزندان مادران ایرانی با پدر خارجی را به چالش کشید و بعد از تصویب این لایحه ، احسان علیخانی از این اجرای ثمربخش احساس خوشحالی کرد.

اجرای ثمربخش عصر جدید و خوشحالی احسان علیخانی از یک اتفاق

روز گذشته خبر تصویب لایحه اعطای تابعیت به فرزندان مادران ایرانی در رسانه های اجتماعی منتشر شد و احسان علیخانی بعد از انتشار این خبر از اجرای ثمربخش فاطمه رادمنش در مسابقه عصر جدید تشکر کرد.

فاطمه رادمنش

اجرای فاطمه رادمنش در برنامه عصر جدید

احسان علیخانی با انتشار ویدئویی که در اخبار شبانگاهی درباره تصویب لایحه اعطای تابعیت به فرزندان مادران ایرانی و اجرایی در عصر جدید با همین محتوا نوشت :خیلی خوشحالم از تصویب این قانون ، بعد پخش این اجرا در (عصر جدید)

حتما زمان زیادی صرف تحقیق و بررسی برای ارائه این لایحه و تصویبش در مجلس شده اما اگر حتی یک درصد پخش این اجرا در تصویب این قانون تاثیر داشته ، بسیار بسیار احساس ِ خوبیه...

ممنون از خانم فاطمه رادمنش و همسرشون برای طراحی این اجرا در عصر جدید با اینکه ایشون از مسابقه حذف شدن ....

فاطمه رادمنش

داستان متفاوت اجرای فاطمه رادمنش در مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید یکی از مسابقه های طولانی مدت در تلویزیون است که شب گذشته قرار بود ششمین قسمت از مرحله نیمه نهایی این مسابقه برگزار شود که با توجه به طولانی شدن زمان برگزاری فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس تهران و داماش گیلان پخش این قسمت به زمان دیگری موکول شد.

مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی و داوران مسابقه عصر جدید

مرحله اول مسابقه عصر جدید با حضور داورانی چون رویا نونهالی ، امین حیایی ، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی با اجراهای جالبی همراه بود که از میان آنها با رای داوران و مردم چند نفر راهی مرحله بعد شدند و زیر نظر اساتید باشگاه مهارت بعد از آموزش دیدن اجراهای موفق تری را در مرحله دوم به نمایش گذاشتند.

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

در این مرحله از مسابقه عصر جدید هر شب چهار اجرا برگزار میشود که دو اجرای بهتر توسط داوران برای انتخاب نهایی توسط مردم انتخاب میشوند.

خوشحالی احسان علیخانی از تصویب یک قانون بعد از مسابقه عصر جدید

4.141
این مطلب مفید بود ؟347
منبع : صفحه احسان علیخانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی