سریال محکومین
علی انصاریان بازیکن سابقه فوتبال کشورمان در سریال محکومین به کارگردانی سید جمال سید حاتمی با گریمی متفاوت جلوی دوربین رفت .

علی انصاریان بازیگر سریال محکومین با گریمی متفاوت

تصویربرداری سریال محکومین به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید اوایل مرداد در خیابان شریعتی آغاز شد و کماکان ادامه دارد. این سریال در 30 قسمت برای شبکه یک سیما تولید خواهد شد. علی انصاریان در این سریال با گریمی متفاوت جلوی دوربین رفت.

موضوع این سریال مجازات های جایگزین است. در هر اپیزود از این مجموعه، پرونده ای برای یک شخصیت باز می شود و در طول سریال به سرانجام خواهد رسید.

داستان و بازیگران سریال محکومین

داستان درباره 2 برادر ورزشکار است که یکی به دنبال قهرمانی و دیگری درگیری های خواندگی دارد و داستان طوری رقم می خورد که با بخشی از مجازات جایگزین ارتباط پیدا می کند. همچنین احمدزاده در سریال نقش یک فوتبالیست را دارد و انصاریان نیز قهرمان سابق ملی است.

سریال محکومین

سریال محکومین با بازی علی انصاریان 

لیلا زارع، مسعود کرامتی، تینو صالحی و علی شادمان از بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین این سریال رفته اند. علی انصاریان و فرشاد احمدزاده دو فوتبالیستی هستند که این تیم را در سریال همراهی میکنند.

 سریال محکومین

علی انصاریان در سریال محکومین

علی انصاریان با انتشار این عکس از محکومین در اینستاگرامش نوشت :سلام... درد رو از هر طرف بنویسی درد خونده میشه...خدا هیچ پدر و برادری و شرمنده نگاه بچه و خانواده نکنه حکم کن که راضیم به حکمت قاضی ،،فقط خانواده ام راحت باشن .... به قیمت بوسیدن طناب دار..... یا علی ٣٣،٢٤ سریال محکومین.. کارگردان:سید جمال سید حاتمی... تهیه کننده:جناب بهروز مفید.

سریال محکومین

تصویری از فیلمبرداری سریال محکومین

سید جمال سید حاتمی کارگردان این سریال پیش از این تجربه ساخت فیلم سینمایی لاک قرمز را داشته است. لیلا زارع به عنوان مددکار اجتماعی در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

سریال محکومین

علی شادمان در سریال محکومین

حسین مهری، علی شادمان، محمد حاتمی و ... در اپیزودهای دیگر این سریال حضور خواهند داشت.

 سریال محکومین

علی انصاریان و فرشاد احمدزاده در سریال محکومین

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از:بهروز مفید تهیه کننده، طلا معتضدی، حسین قناعت و محمد عبدی نویسندگان، محمدرضا سکوت تصویربردار، سید مسعود مهدوی مدیرتولید، مرتضی پورحیدری طراح صحنه و لباس، احسان روناسی طراح گریم، علی جودی برنامه ریز ودستیار اول کارگردان و علیرضا نیازی صدابردار.

سریال محکومین

گریم خاص علی انصاریان در سریال محکومین

 

گریم متفاوت علی انصاریان در سریال محکومین + تصاویر

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی