علی ضیاء

زمان پایان برنامه فرمول یک علی ضیاء

تاریخ انتشار : 11 آذر 1396کد مطلب : 60633زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک در یک گفتگو از شیوه انتخاب سوژه ها برای این برنامه و جذاب ترین روز برنامه فرمول یک برای خودش گفت.

ادامه برنامه فرمول یک با علی ضیاء تا عید نوروز

علی ضیاء مجری جوانی که این روزها برنامه فرمول یک را برای شبکه یک سیما روی آنتن میبرد پای گفتگوی مانشست و ناگفته هایی از انتخاب سوژه ها برای برنامه فرمول یک و جذاب ترین روز این برنامه برای خودش گفت.

گفتگویی جذاب با علی ضیاء درباره فرمول یک

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک درباره استقبال از این برنامه گفت:با توجه به این که موضوعاتی که در فرمول یک مطرح می شود دغدغه مردم است مخاطبان همواره به آن استقبال نشان می دهند و خوشحال هستیم که این برنامه را دوست دارند.

وی افزود:پرداختن به مشکلات مردم کار بسیار مهمی است که فرمول یک به آن می پردازد و خدا را شکر مخاطبان با این برنامه مشکلات خود را در میان گذاشته تا ما بتوانیم بخشی از آن ها را حل کنیم.

این مجری درباره شیوه انتخاب سوژه های برنامه فرمول یک اظهار کرد:ما به مردم اعلام می کنیم که مشکلات خود را برای برنامه ارسال کنند و ما در هر زمینه ای که بتوانیم به آنها کمک می کنیم. گاهی شخصی می گوید من ترس از ارتفاع دارم، کسی هم می گوید مشکل من بی پولی و ناتوانی در ازدواج است عده ای هم می گویند ما ورشکست شده ایم. هرکس مشکلات مختلف دارد و در قالب ویدئو برای ما می فرستد و ما نسبت به مشکلات هر شخص راه حل آن را پیدا کرده و فرد درخواست کننده را به برنامه دعوت می کنیم.

 علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

ضیا ادامه داد:موضوع یکی از برنامه های ما در فرمول یک، در خصوص مشکلات یک زن است که به دلیل بی پولی و مشکلات خانوادگی نمی تواند فوتبالیست شود، به همین خاطر مهمانی انتخاب کرده ایم که دقیقا همین مشکلات را در گذشته داشته است اما پس از گذشت مدتی موفق شده و در حال حاضر به بازی در تیم فوتبال زنان مشغول است، این یعنی به تناسب مشکلاتی که برای مردم پیش می آید سعی کرده ایم برنامه را روی آنتن ببریم.

مجری برنامه "فرمول یک" بیان کرد:این برنامه قرار بود تا اول ماه محرم روی آنتن باشد اما با وجود این که از ماه صفر هم گذشته ایم به در خواست رسانه ملی تا شب یلدا روی آنتن خواهیم بود و البته ممکن است به دلیل استقبال خوب از برنامه تا شب عید نوروز اجرای برنامه ادامه داشته باشد.

وی درباره قسمت های مورد علاقه خود در برنامه "فرمول یک" خاطرنشان کرد:یکی از مهمانان برنامه ما یک معتاد بود که در حال حاضر اعتیاد را ترک کرده و حالش خوب است همچنین ماشین و خانه برایش خریداری شده است. یک کودک هم به اسم علی اصغر بود که مشکل مالی داشت و پیتزا در زندگی نخورده بود اما امروز تمام مشکلات او حل شده است که من این دو برنامه برایم جذاب بود.

زمان پایان برنامه فرمول یک علی ضیاء

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی