علی ضیاء

دلنوشته عاشقانه علی ضیاء در سالروز تولد مادرش + عکس

تاریخ انتشار : 21 تیر 1397کد مطلب : 69824زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی ضیاء مجری جوان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای عاشقانه و عکسی زیبا در سالروز تولد مادرش به روز کرد.

تبریک ویژه علی ضیاء برای تولد مادرش

علی ضیاء مجری جوان کشورمان که تا چندی پیش اجرای برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما برعهده داشت با انتشار دلنوشته ای سالروز تولد مادرش را تبریک گفت و به تمجید از مقام والای مادر پرداخت.

آخرین اجرای تلویزیونی علی ضیاء برنامه فرمول یک بود که با برگزاری جشن های تولد در روز چهارشنبه یکی از به یادماندنی ترین برنامه ها بود.

پست عاشقانه علی ضیاء برای تولد مادرش

علی ضیاء

علی ضیاء در کنار مادرش در روز تولدش

علی ضیاء با انتشار عکسی از مادرش نوشت :مادر بودن واژه ی عجیبی است .... حضرت اغوش ، حضرت مادر ، حضرت لبخند های دور غصه های زیاد

تولدت شب قدر من است .... احیا میگیرم و خدا رو شکر میکنم که مرا در دامن تو به دنیا اورد و پرورش داد .... تولدت مبارک حضرت مادر.

علی ضیاء

علی ضیاء در کنار مادر ، پدر و خواهرش

علی ضیاء یکی از مجری های با احساس تلویزیون است که علاقه زیادی به خانواده اش دارد و در زمانی که اجرای برنامه ویتامین ث و نیمروز را در شبکه سه سیما برعهده داشت مجبور بود از خانواده اش که در کاشان زندگی میکردند به دور باشد و این اتفاق برای او بسیار دشوار بود.

علی ضیاء

عکسی از علی ضیاء و مادرش

سال 90 بود که علی ضیاء در حین اجرای برنامه غافلگیر شد . این مجری جوان کشورمان در حال اجرای برنامه بود که ناگهان مادرش به استودیوی برنامه وارد شد و او که حسابی غافلگیر شده بود ابتدا سرجایش ایستاد و بعد به آغوش مادرش رفت و دستش را بوسید.

علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

علی ضیا سال 1384 به تهران آمد و کار خود را در رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه آغاز کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از 5 سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد.

علی ضیاء

علی ضیاء مجری تلویزیون و گوینده رادیو

اجرای برنامه گزینه جوان اولین برنامه ای بود که به طور زنده از علی ضیا روی آنتن رفت و این مجری جوان اولین کار خود را در سیما را با برنامه گزینه جوان تجربه کرد.

دلنوشته عاشقانه علی ضیاء در سالروز تولد مادرش + عکس

520
این مطلب مفید بود ؟200
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : علی ضیاء
وبگردی