علی علیپور

علیپور به رکورد اسطوره پرسپولیس رسید

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1399کد مطلب : 44825زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرسپولیس در بازی آخر لیگ برتر برابر سایپا با 3 گل به برتری رسید تا فصل را با یک برد به پایان برساند و به استقبال داربی جام حذفی برود.

تابناک:علی علیپور که احتمالا به خاطر در پیش بودن بازی با استقلال از ابتدا روی نیمکت قرار داشت در نیمه دوم به میدان آمد و در زمانی که در میدان بود توانست یک گل به ثمر برساند.

او با این گل توانست شمار گل های خود را در پرسپولیس به عدد 71 برساند و در کنار حسین کلانی اسطوره سرخ ها قرار بگیرد. البته به نوشته ایسنا این را باید در نظر داشت که در زمانی که کلانی در پرسپولیس بازی می کرد رقابت های لیگ سراسری با تعداد کم تری تیم برگزار می شود و رقابت های جام حذفی و سوپر جام برگزار نمی شد.

علیپور حالا یک هت تریک با رسیدن به رکورد مرحوم صفر ایرانپاک فاصله دارد که 74 گل در این تیم به ثمر رساند.

مهاجم مازندرانی سرخ ها هم چنین اولین بازیکن تاریخ این تیم در لیگ برتر است که در سه فصل پیاپی شمار گل هایش دو رقمی می شود. او توانست این فصل لیگ برتر را با 12 گل به پایان ببرد تا شمار گل های خود را در تاریخ لیگ برتر به عدد 59 (3 گل برای راه آهن و 56 گل برای پرسپولیس) برساند.

البته این در حالی است که نباید فراموش کرد او در مقطع زیادی از فصل پنالتی های تیمش را نزد و چه بسا اگر پنالتی زن اول تیمش بود اکنون به جای دیاباته آقای گل لیگ برتر نیز بود. او بعد از پنالتی (چیپ) که در بازی برابر ماشین سازی در دقیقه آخر از دست داد تا مدتی پنالتی نزد و مهدی ترابی این وظیفه را انجام داد تا این که در بازی برابر نساجی علیپور توانست پنالتی بگیرد و آن را به گل تبدیل کند.

انتهای پیام/م

علیپور به رکورد اسطوره پرسپولیس رسید

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : علی علیپور
وبگردی