مهدی پاکدل
عکس های مدلینگ بازیگران از عکس مدلینگ مهدی پاکدل، یکتا ناصر تا الهام حمیدی را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

حضور بازیگران مشهور ایرانی در عرصه مدلینگ

هنرمندان در عرصه مدلینگ حضور پررنگی دارند و اغلب آنها تجربه های متعددی در این عرصه دارند و علاقه زیادی از سمت آنها برای حضور در دنیای مدلینگ وجود دارد.

حضور هنرمندان در عرصه مدلینگ فراتر از علاقه با درآمد بسیار خوبی برای هنرمندان همراه است و به همین دلیل است که اغلب هنرمندان تجربه های متعددی در این زمینه دارند. در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک عکس های مدلینگ بازیگران ایرانی را در اختیارتان قرار میدهیم.

بازیگران در عرصه مدلینگ

حضور بازیگران زن ایرانی در عرصه مدلینگ بسیار پررنگ است و اغلب بازیگران ایرانی تجربه چندین بار حضور در عرصه مدلینگ را دارند و ناگفته نماند که بازیگران مرد کشورمان هم در این عرصه فعالیت های گسترده ای داشته اند.

در ادامه تصاویری از حضور سلبریتی های ایرانی در بخش هایی مانند مدل لباس و مدل آرایش را مشاهده خواهید کرد.

مهدی پاکدل مدل لباس

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت میکند و فعالیت های او اغلب در زمینه مدل کت و شلوار و تبلیغ ساعت است و عکس های دیدنی و جذابی از او در این حیطه فعالیتش وجود دارد.

مهدی پاکدل

الهام حمیدی مدل آرایش

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است که علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ هم فعالیت میکند و اغلب فعالیت او در زمینه مدل آرایش است.

الهام حمیدی

امیرحسین آرمان مدل لباس

امیرحسین آرمان بازیگر جوان و خوش تیپ دنیای هنر است که با بازی در سریال مانکن به محبوبیتی بیش از پیش دست یافت و علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ هم فعالیت میکند و تصاویری از او به عنوان مدل کت و شلوار وجود دارد که از جذابیت زیادی برخوردار است.

امیرحسین آرمان

یکتا ناصر مدل آرایش

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از بازیگرانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت میکند و تصاویری از او در زمینه مدل آرایش وجود دارد.

یکتا ناصر

بهرام رادان مدل لباس

بهرام رادان بازیگر سینمای کشورمان هم ظاهر جذابی دارد و تجربه حضور در عرصه مدلینگ را هم دارد و مدتی به عنوان مدل کاپشن های چرم فعالیت میکرد.

بهرام رادان

نفیسه روشن مدل روسری و لباس

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در عرصه مدلینگ هم فعالیت هایی داشته است و به عنوان مدل روسری و لباس فعالیت هایی داشته است و علاوه بر فعالیت در این بخش از دنیای مد به عنوان مدل آرایش هم تجربه هایی متعدد دارد.

نفیسه روشن

امیر آقایی مدل لباس

امیر آقایی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان به دلیل ویژگی های ظاهری خاصش به عرصه مدلینگ ورود کرد و مدل یک برند معروف کت و شلوار شد و عکس های جذابی از او در عرصه مدلینگ وجود دارد.

امیر آقایی

پرستو صالحی مدل روسری

پرستو صالحی بازیگر کشورمان هم به مانند سایر هنرمندان از حضور در عرصه مدلینگ جا نمانده است و به عنوان مدل مانتو و روسری فعالیت هایی داشته است.

پرستو صالحی

علاوه بر بازیگرانی که نام آنها در این مطلب آمده است، هنرمندان زیادی در عرصه مدلینگ فعالیت داشته اند و اغلب خانم های بازیگر تجربه مدل شدن آرایش را دارند و بسیاری از بازیگران مرد هم در عرصه مدل لباس فعالیت داشته اند.

جدیدترین و زیباترین عکس های مدلینگ بازیگران

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : مدلینگ
وبگردی