جمشید مشایخی

ادامه ماجرای عکس گرفتن از جمشید مشایخی در بیمارستان !

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1397کد مطلب : 70369زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارسلان قاسمی بازیگر جوان کشورمان به عیادت از استاد جمشید مشایخی در بیمارستان رفت و عکسی به یادگار با این هنرمند پیشکسوت گرفت و درباره ماجرای گرفتن این عکس توضیح داد.

ادامه ماجراهای عکس گرفتن از جمشید مشایخی

استاد جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت کشورمان چندسالی است که درگیر بیماری است و هرازچند گاهی با وخامت شرایط جسمانی در بیمارستان بستری میشود .اواخر خردادماه امسال این هنرمند کشورمان دوباره در بیمارستان بستری شد و بعد از عمل جراحی همچنان در بیمارستان به سر میبرد.

هنرمندان و چهره های سینمایی و ورزشی زیادی به عیادت جمشید مشایخی در بیمارستان رفتند اما عکس گرفتن از جمشید مشایخی در این شرایط با بازتاب و حواشی زیادی در فضای مجازی همراه بود.

توضیح ارسلان قاسمی درباره عکس گرفتن از جمشید مشایخی

ارسلان قاسمی دیگر بازیگر جوان کشورمان بود که روز گذشته به عیادت جمشید مشایخی در بیمارستان رفت و عکسی از استاد مشایخی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد .

 جمشید مشایخی

عیادت ارسلان قاسمی از جمشید مشایخی

ارسلان قاسمی برای فرار از حواشی عکس گرفتن از جمشید مشایخی درباره ماجرای این عکس گرفتن توضیح داد و نوشت :قبل از هر حاشیه و حرف و حدیثی خدمتتون عرض کنم که بنده برای دستبوسی استاد مشایخی و همه ی ریش سفیدان هنر سرزمینم همیشه آماده ی خدمت و عرض ارادت بوده و هستم و این عکس رو هم به خواسته سام مشایخی عزیزم گرفتم و باز هم به خواسته ایشون به انتشار گذاشتم و سخنان و مطالبی رو از قلب و دل استاد مشایخی و خانواده ی محترمشون شنیدم که واقعا ناراحت شدم ولی دوست ندارم بازگو کنم و دامن بزنم به حاشیه های اخیر ....

ولی دوستان لطفا حاشیه سازی نکنیم ، این روزها مطالبی به چشمم میخوره که خیلی دلگیر میشم ، بخاطر یه سوتفاهم ساده عده ای شروع میکنن به حاشیه سازی و جو پراکنی....

در ضمن یادآوری میکنم که خانواده ی بزرگ و اصیل مشایخی اینقدر بزرگ منش هستند که نه تنها مخالف عیادت و دیدار هنرمندان با استاد نیستند بلکه همیشه با آغوش گرم و باز پذیرای همه ی عزیزان بوده ، هستند و در ادب و احترام و متانت شهره ی خاص و عام اند...

در پایان هم با ارزوی سلامتی برای همه ی هنرمندان و مردم سرزمینم از عمق دلم آرزو میکنم روزی برسه که حواشی و شایعات و کینه و دشمنی ها جای خودش رو به صداقت و مهربونی و محبت بده که برای زندگی همگی آرامش و برکت الهی در پی داشته باشه،از خداوند بزرگ سلامتی و بهبودی استاد مشایخی عزیزم رو خواستارم.

ارادتمند ارسلان قاسمی.

جمشید مشایخی

عکس گرفتن هنرمندان از جمشید مشایخی در بیمارستان

هنرمندان زیادی در مدت زمان بستری جمشید مشایخی در بیمارستان به عیادت او رفتند و انتشار عکس ها در صفحه شخصی هنرمندان با حواشی زیادی همراه بود و انتقادهای زیادی از سوی هنرمندان نسبت به این موضوع مطرح شد.

 جمشید مشایخی

انتقاد پسر جمشید مشایخی از عکس گرفتن هنرمندان از پدرش

سام پسر جمشید مشایخی نیز در یک گفتگو نسبت به انتشار این عکس ها واکنش نشان داد و از این موضوع ابراز ناراحتی کرد ، اما تاکید کرد که این موضوع درباره همه هنرمندان صدق نمیکند.

 جمشید مشایخی

عیادت علی نصیریان از جمشید مشایخی

 جمشید مشایخی

عیادت داریوش ارجمند از جمشید مشایخی

ادامه ماجرای عکس گرفتن از جمشید مشایخی در بیمارستان !

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی