غذای کارتونی
یک مادر خوش ذوق و هنرمند سنگاپوری با ابتکاری خلاقانه برای تشویق فرزندش به غذا خوردن غذای او را به شکل شخصیت های کارتونی در می آورد.

غذای کارتونی برای کودک بد غذا

 
یکی از مشکلاتی که بیشتر پدر مادرها با بچه ها دارند،بدغذا بودن آنهاست که دوست دارند به هر نحوی فرزند خود را راغب به غذا خوردن بکنند، یک مادر خلاق و دلسوز برای فرزند خود غذاهای کارتونی جذاب و خوشمزه ای درست می کند تا او را تشویق به خوردن کند،این مادر ناهار را در جعبه های رنگارنگ می گذارد تا پسر بزرگش با اشتهای کافی و یا لذت فراوان ناهار بخورد.
 
خانم مینگ 39 ساله اهل سنگاپور است که ناهار فرزندانش را به صورت لاک پشت های نینجا درست کرده و به وسیله ماکارونی های خوشمزه، ویتامین های مورد نیاز بدن اش را تأمین کند.این کار با اینکه وقت او را بسیار می گیرد و از بسیاری از کارهای روزانه اش عقب می اندازد اما او برای علاقه و تشویق فرزندانش به غذا خوردن این فداکاری را برای آن ها می کند و ساعت ها برای تهیه غذای فرزندانش وقت می گذارد.
 
غذای کارتونی
 
خانم مینگ با الهام گرفتن از گوشی های موبایل با سبکی استادانه موادغذایی ماهی، گوشت، ماهی، سبزیجات را به صورت منظم مانند شخصیت های کارتونی تزیین کرده است. او می تواند هر غذایی در عرض چند دقیقه از باند پانسمان گرفته تا شخصیت های کارتونی در بیاورد.
 
مینگ می گوید:من این کار را اولین بار در سال 2011 برای فرزندم که تازه وارد مدرسه ابتدایی شده بود،با لذت خاصی انجام دادم.
 
غذای کارتونی
 
خانم مینگ ادامه می دهد فرزندم به خاطر رفتن به مدرسه و خوردن ناهار گریه می کرد و من به خاطر آرام کردن او غذاهایش را به شکل کارتون های مورد علاقه اش درست کردم.
 
غذای کارتونی
 
این مادر سنگاپوری تمام وقت خود را به ساختن غذاها به اشکال مختلف می پردازد و با این کارش آموزش های مادرانه را به فرزندش می دهد.
 
غذای کارتونی
 
خانم مینگ سوژه های خود را از اینترنت و ایده های روزمره برای ساخت جعبه ناهار می گیرد.
 
غذای کارتونی
 
غذای کارتونی
 
غذای کارتونی

 

غذای کارتونی ایده جالب یک مادر برای فرزندش + تصاویر

4.827
این مطلب مفید بود ؟261
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی