غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر | آخرین وضعیت بیماری غلامرضا صنعتگر

تاریخ انتشار : 14 آذر 1394کد مطلب : 23868تعداد نظرات : 3 نظر
غلامرضا صنعتگر به دلیل سپری کردن دوره های شیمی درمانی تارهای صوتی خود را از دست داد. همسر غلامرضا صنعتگر آخرین وضعیت خواننده محبوب کشورمان را تشریح کرد.

بیماری غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده محبوب کشورمان که مدتی قبل به دلیل بیماری سرطان دوره های شیمی درمانی خود را سپری کرده بود تارهای صوتی خود را از دست داد.

همسر غلامرضا صنعتگر گفت:غلامرضا از نظر جسمانی حال خوب شده است ولیکن همچنان در صدای خود دچار مشکل است به طوری که صدای خود را از دست داده و هنگامی که می خواهد با اطرافیان صحبت کند یا می نویسد و یا با ایما و اشاره صحبت می کند.

غلامرضا صنعت گر

غلامرضا صنعت گر

همسر غلامرضا صنعتگر خواننده قطعه «میشه ضامنم تو باشی» در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان گفت:بعد از عملی که روی همسرم انجام شد تارهای صوتی و راههای تنفسی او دچار مشکل شد و او بعد از 40 روزی که از عملش می گذرد قادر به صحبت کردن نیست و در واقع صدایش را از دست داده است.
وی افزود:از نظر جسمانی حال وی خوب شده است ولیکن همچنان در صدای خود دچار مشکل است و هنگامی که می خواهد صحبت کند یا می نویسد و یا با اشاره صحبت می کند.
همسر این خواننده عنوان کرد:غلامرضا صنعتگر کارهای روزمره خودش را خودش انجام می دهد اما دارو مصرف می کند و از نظر روحی آشفته است اما امیدوارم به حق امام حسین(ع) و مردم حال او بهتر شود.
وی ادامه داد:پزشکان گفته بودند حداکثر بعد از یک ماه از عمل او حالش بهتر می شود اما او همچنان دچار مشکلاتی در تارهای صوتی خودش است و این موضوع باعث نگرانی و اشفتگی های روحی او شده است.
وی خاطر نشان کرد:همسرم چند روزی است که می گوید می خواهم به زیارت امام رضا بروم و شفایم را از آقا بگیرم و اگر خدا بخواهد هفته آینده به مشهد می رویم.

غلامرضا صنعتگر ، آخرین وضعیت بیماری غلامرضا صنعتگر

4.6131
این مطلب مفید بود ؟12011
برگرفته از میزان - / ک
3 نظر به ثبت رسیده است
محمود از تبریز1396-08-26
سلام انشاالله خداوند بحق این روزهای عزیز.وبحق امام رضا که میدونم به ایشان ارادت خاص دارید.برایتان صحت وسلامتی کامل عنایت فرماید.ودوباره .شاهد حضورشما در عرصه های هنروموسیقی باشیم.
100
پ-ف1396-05-02
از صمیم قلبم برای شما آرزوی سلامتی دارم. به خدای مهربان توکل کنید، دست حضرت علی به همراهتون باشه.
141
پرستو1394-12-22
آقای صنعتگر بدونید که خیلی ها هستن که شما و آهنگ هاتون رو دوست دارن و همه شون برای سلامتی تون دعا می کنن. یکیش خودمن که با تمام وجودم براتون دعا می کنم و بی صبرانه منتظرم که دوباره شما رو مثل شب برگزاری کنسرت تون در تهران سرحال و سلامت ببینم...
192
وبگردی