غیب شدن تومور مغزی
تومور مغزی یکی از عوامل مخرب و غیر طبیعی ای است که به دلیل رشد و فعالیت برخی سلول ها ممکن است به وجود آید و بیمار برای درمان، باید تحت جراحی پزشکان قرار بگیرد.

غیب شدن تومور مغزی یک روز قبل از عمل!

تومور مغزی به طور کلی یک عامل غیر طبیعی است که بنابر فعالیت برخی سلول ها ممکن است در داخل جمجه شخص رشد کنند که به مرور می تواند بدخیم یا خوش خیم باشد و حتی گاها می تواند باعث کشتن فرد بشود. با این وجود راه های درمانی برای از بین بردن این توده های غیر طبیعی وجود دارند و شخص باید ساعت ها در اتاق عمل توسط پزشکان جراحی شود تا بتواند باقی عمر خود را بدون هیچ آسیب و مشکلی بگذراند.
اما آیا تا به حال شنیده اید که یک شخص بتواند بدون هیچ عمل جراحی ای این تومور را از بین ببرد؟! آیا چنین چیزی ممکن است؟! اگر چنین چیزی وجود داشته باشد، قطعا می تواند برای هر یک از ما انسان اتفاقی معجزه آسا و تکرار نشدنی باشد!
اما اخیرا چنین اتفاقی برای یکی از ساکنان کالیفرنیا رخ داد و توانست با حواشی و واکنش های متعددی در صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
تومور مغزی

تصویر سی تی اسکن جمجمه اول و آخر آقای پائول وود

آقای " پائول وود " یکی از ساکنان کالیفرنیا می باشد که اخیرا به شدت احساس سرگیجه و سر دردهای فراوان داشت و به همین دلیل تصمیم گرفت تا علت آنرا جویا شود. از این رو، وی تصمیم گرفت تا سی تی اسکن از ناحیه جمجمه خود انجام دهد که یکی از پزشکان سانفرانسیسکو، علت را خونریزی مغزی دانست و این در حالی بود که یک رادیولوژیست در نتیجه اعلام کرد که وی مبتلا به تومور مغزی است!با این وجود هر دو پاسخ منتهی به جراحی سنگین مغزی مرتبط بودند و وی برای رهایی از این آسیب تصمیم گرفت تا جراحی شود. در همین حین، یک روز قبل از جراحی، مجددا تحت سی تی اسکن قرار گرفت و این سی تی اسک باعث گیج و دست پاچه شدن پزشکان شد چرا که در سی تی اسکن آخر، تومور مغزی به صورت معجزه آسایی ناپدید و غیب شده بود!
گفته می شود پزشکان هنوز در این مورد هیچ پاسخی به عنوان توضیح ندارند که چه اتفاقی در وی رخ داده است و اما آقای وود بنابر اعتقادات خود به خدا، معتقد است که این تنها معجزه ای از جانب خدا بوده است.
 
درمان تومور مغزی

آقای پائول وود در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز

از این رو پزشکان نظر تئوری آقای وود را قبول ندارند و علت آن را نیز منطقی نبودن این تئوری اعلام کرده اند و از آقای پائول در خواست شده است تا برای انجام تحقیقات بیشتر بر روی وی شرکت کند تا پزشکان بتوانند اطلاعات بیشتر بدست بیاورند.
اما در اصل هر روز ما شاهد هزاران معجزه در اطراف خود هستیم، اما هیچ گاه به آنها دقت نکرده ایم و شاید مفهوم معجزه بودن برایمان کمی غیر قابل درک باشد!

غیب شدن تومور مغزی یک روز قبل از عمل!

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : تومور مغزی
وبگردی