برد پیت

دلیل غیبت برد پیت در مراسم اسکار مشخص شد

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395کد مطلب : 45595زمان مطالعه : 2 دقیقه
غیبت برد پیت در مراسم اسکار برای همه جای سوال داشت که مشخص شد او هنگام برگزاری مراسم اسکار مشغول مجسمه سازی بود.

چرا برد پیت در مراسم اسکار شرکت نکرد؟

برد پیت بازیگر و تهیه کننده آمریکایی که وی تاکنون پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار و جایزه گلدن گلوب و یک بار برنده جایزه گلدن گلوب شده است.

برد پیت ازحضور در مراسم اسکار بازماند چون مشغول پرداختن به سرگرمی جدیدش بود.
از آنجا که برد پیت مشغول کار برای ساخت یک مجسمه بود و اکنون مجسمه سازی را به عنوان یک سرگرمی انتخاب کرده، نتوانست در مراسم اسکار شرکت کند.

برد پیت

برد پیت همسر سابق آنجلینا جولی

با وجود این که برد پیت از تهیه کنندگان «مهتاب» بود و باید به عنوان تهیه کننده بهترین فیلم روی صحنه می رفت و جایزه اسکار را می گرفت از حضور در این مراسم خودداری کرد زیرا او در استودیوی یک هنرمند حضور داشت و مشغول مجسمه سازی بود.

گفته شده برد پیت در زمان برگزاری مراسم اسکار در استودیوی یک هنرمند بریتانیایی به نام توماس هاوسیگو در لس آنجلس بود و به مدت 10 روز داشت روی یک مجسمه کار می کرد.

هاوسیگو یک هنرمند مشهور بریتانیایی است و طرفداران زیادی دارد.

هر چند دقیقا روشن نیست که برد پیت مشغول ساخت چه مجسمه ای بوده اما در هر حال این قطعی است که او یک پروژه کامل 10 روزه را در دست داشت.

برد پیت و همسر سابقش آنجلینا جولی از کلکسیونرهای هنری در طول ازدواجشان بودند و آثاری از بنکسی، اد روشا و شانی را در مجموعه ای به ارزش 25 میلیون دلار گرد آورده اند.

برد پیت به عنوان کسی که عاشق معماری و طراحی داخلی است شناخته می شود و پیشتر از این تجربه به عنوان تجربه ای عالی یاد کرده بود.

این بازیگر تهیه کننده فیلم «12 سال بردگی» هم بود که به عنوان بهترین فیلم سال 2013 برنده جایزه اسکار شد و پیت برای دریافت جایزه آن روی صحنه رفته بود.

دلیل غیبت برد پیت در مراسم اسکار مشخص شد

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از مهر -/ح
وبگردی