فرزاد فرزین
فرزاد فرزین خواننده و بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت اصلی انصراف از بازی در سریال رقص روی شیشه توضیح داد.

انصراف فرزاد فرزین از بازی در رقص روی شیشه

مرداد ماه امسال بود که مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه در نمایش خانگی با انتشار پستی خبر از بازی فرزاد فرزین در رقص روی شیشه داد . مهدی گلستانه کارگردان جوان سریال رقص روی شیشه از خوانندگی و بازیگری فرزاد فرزین در سریال جدیدش نوشت اما زمانی که پیش تولید این سریال آغاز شد خبر دیگری به گوش رسید.

در حالی که چند روزی از آغاز فیلمبرداری رقص روی شیشه گذشته است فرزاد فرزین با انتشار پستی خبر از انصراف از بازی در این سریال داد.

چرا فرزاد فرزین از بازی در رقص روی شیشه انصراف داد

فرزاد فرزین خواننده و بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت اصلی انصراف از بازی در سریال رقص روی شیشه توضیح داد.

فرزاد فرزین

دلیل انصراف فرزاد فرزین از بازی در رقص روی شیشه

فرزاد فرزین خواننده جوان موسیقی پاپ تجربه همکاری با مهدی گلستانه در سریال عاشقانه را داشت و قرار بود در فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه باز هم جلوی دوربین برود بعد از ماهها مذاکره از بازی در این سریال انصراف داد.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین بازیگر و خواننده کشورمان

ترلان پروانه و ابوالفضل میری جدیدترین بازیگرانی هستند که به مجموعه بازیگران رقص روی شیشه پیوسته اند.

ترلان پروانه

ترلان پروانه و ابوالفضل میری در رقص روی شیشه

بازیگران سریال رقص روی شیشه عبارتند از :بهرام رادان ،امیر آقایی، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلی، بیتا فرهی ،ستاره اسکندری،علیرضا زمانی نسب وبا هنرمندی مهتاب کرامتی ، ترلان پروانه و ابوالفضل میری.

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان در رقص روی شیشه

رقص روی شیشه مجموعه ٢٦ قسمتی پربازیگری است که فیلمنامه آن را طلا معتضدی براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی به نگارش در آورده است و تاکنون بازیگران مطرحی به آن پیوسته اند.

بیتا فرهی

بیتا فرهی بازیگر رقص روی شیشه

علت اصلی انصراف فرزاد فرزین از بازی در رقص روی شیشه +عکس

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی