فرش میز ناهار خوری
مدل های متنوع فرش زیر میز ناهار خوری و تمام نکاتی که برای انتخاب آن باید رعایت کنید را در این مطلب از نمناک به شما میگوییم.

مدل فرش و قالیچه زیر میز ناهار خوری

فرش اتاق غذاخوری باید به اندازه کافی طول و عرض داشته باشد تا صندلی ها به راحتی جابه جا شوند, توجه داشته باشید فرشی که انتخاب میکنید به قدری بزرگ باشد که ست میز و صندلی های ناهار خوری روی ان قرار بگیرد.

فرش و قالیچه در هر فضایی که قرار می گیرند علاوه بر جنبه دکوراتیو، رنگ، بافت و طرحی که به دکوراسیون فضا می افزایند از جوانب دیگری نیز حائز اهمیت هستند. برای مثال وجود قالیچه باعث کاهش سر و صدا در فضا می شود و در واقع حکم عایق صوتی را دارد. اغلب افراد قالیچه اتاق غذاخوری خود را در راستای تکمیل چیدمان فضا و ارتقا جلوه بصری آن انتخاب می کنند. معمولا در انتخاب قالیچه افراد ابتدا به طرح و رنگ آن توجه می کنند و بر اساس این شاخصه های جذب گزینه خاصی می شوند. اما در انتخاب قالیچه مخصوص اتاق پذیرایی فاکتورهای دیگری وجود دارد که باید به آنها نیز توجه ویژه ای شود.

فرش میز ناهار خوری

فرش زیر ناهارخوری حدود 60 سانتی متر از دو طرف بزرگ تر باشد

فرشی برای زیر میز ناهارخوری انتخاب کنید که از عرض میز و صندلی ها بزرگ تر باشد و از هر طرف دست کم 60 سانتی متر بیرون بزند. به این ترتیب، حتی وقتی صندلی عقب کشیده می شود نیز همه پایه های صندلی ها روی فرش قرار دارند. اندازه به طور کلی از فاکتورهای مهم هنگام انتخاب و خرید قالیچه است، اما در مورد اتاق غذا خوری اهمیت این موضوع چندین برابر است. معمولا ایده آل ترین دکوراسیون به گونه ای است که قالیچه شما بقدری بزرگ باشد که تمامی ست میز ناهارخوری شما بروی آن قرار بگیرد. اگر فضای کافی در اختیار دارید اندازه قالیچه را طوری انتخاب کنید که هنگام عقب کشیدن صندلی های میز ناهارخوری دو پایه عقبی صندلی همچنان بروی فرش قرار بگیرند.

 تصاویر زیبا از انتخاب قالیچه و فرش زیر میز ناهار خوری مدرن

فرش میز ناهار خوری

فرش مناسب زیر میز ناهار خوری 

فرش میز ناهار خوری

ست کردن رنگ فرش و میز ناهار خوری 

فرش میز ناهار خوری

فرش زیر میز ناهار خوری 8 نفره

فرش میز ناهار خوری

فرش زیر میز غذا خوری 2018

فرش میز ناهار خوری

فرش شیک مخصوص زیر میز ناهارخوری

فرش میز ناهارخوری

فرش سلطنتی برای میز ناهارخوری سلطنتی

فرش میز ناهارخوری

فرش برای زیر میز ناهارخوری سه نفره

فرش میز ناهارخوری

فرش فانتزی زیر میز ناهارخوری 

فرش میز ناهارخوری

فرش کلاسیک زیر میز ناهارخوری 

فرش میز ناهارخوری

فرش راه راه برای زیر میز ناهارخوری 

فرش زیر میز ناهارخوری

فرش زیر میز ناهارخوری 97

فرش و قالیچه هایی مخصوص زیر میز ناهار خوری + تصاویر

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
منبع : دنیای مد نمناک / ن - ح
وبگردی