فرناز رهنما

فاصله گرفتن فرناز رهنما از نقش های طنز +عکس

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395کد مطلب : 36190زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان از حوزه طنز فاصله گرفت و به ایفای یک نقش جدی در سریال هشت و نیم دقیقه پرداخت.

فرناز رهنما با نقشی متفاوت در سریال جدیدش

فرناز رهنما بازیگر جوانی که او را با نقش های طنز میشناسیم در سریال جدیدش از طنز فاصله گرفت و یک نقش جدی را برای سریال جدیدش انتخاب کرد. همه ما ایفای نقش فرناز رهنما در سریال ساختمان پزشکان را به یاد داریم و به عبارتی ساختمان پزشکان نقطه عطفی در زندگی فرناز رهنما و کارنامه هنری اش محسوب میشود.

فرناز رهنما بازیگر سریال «هشت و نیم دقیقه» درباره حضورش در این سریال گفت:در «هشت و نیم دقیقه» ایفاگر نقش زنی به نام نسرین مقدم هستم که دوست «یکتا» بازیگر نقش محوری سریال است.

وی ادامه داد:شغل نسرین وکالت است و به همراه همسرش به این حرفه مشغول است و در «هشت و نیم دقیقه» وکالت خانواده اصلی داستان را قبول کرده است.

فرناز رهنما در ادامه جذابیت فیلم نامه را دلیل اصلی پذیرش این نقش دانست و گفت:نقش وکیل جذابیت های خودش را دارد، اما فیلم نامه، فضای درام و هم بازی شدن با بازیگرانی خوش نام برایم اهمیت بالایی داشت.

فرناز رهنما با اشاره به قصه این سریال نیز گفت:ممکن است این سریال مردم را شاد نکند، اما به گونه ای طراحی شده که مخاطب با آن همذات پنداری می کند. این سریال قهرمان محور است و مخاطب به راحتی می تواند خود را جای تک تک کاراکترهای آن بگذارد. «یکتا» مثل تمامی آثار شهرام شاه حسینی چند قصه را با هم نمایش می دهد و به شخصه بازی در چنین آثاری را دوست دارم. ضمن اینکه «یکتا» ریتم آرامی دارد که به ریتم زندگی واقعی نزدیک است.

 فرناز رهنما

فرناز رهنما از نقش های طنز فاصله گرفت 

بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» افزود:از ابتدای کلید خوردن این سریال تا الان که حدود دو ماه است همراه گروه بودم. در هر قسمت از «هشت و نیم دقیقه» چند قصه می بینیم و داستان های چندین نفر را دنبال می کنیم. موضوع محوری قصه شخصیتی به نام یکتا است، اما در کنار آن درگیری ها و مشکلات دیگران باعث بزرگتر شدن مشکلات یکتا می شود.

این بازیگر از همکاری خود با شهرام شاه حسینی گفت:همکاری با ایشان برایم لذت بخش است. هدایت و کارگردانی وی باعث شد تا بازی من تعدیل شود. معتقدم در این سریال قابل قبول ظاهر شدم و مابقی ماجرا را باید در پخش نگاه کرد.

وی افزود:در این مدت اخیر فیلم نامه های بسیاری پیشنهاد شده که همه آنها را مطالعه کردم، اما در این میان تنها دو قصه برایم جذابیت داشت که یکی از آنها «هشت و نیم دقیقه» بود که اصول و قواعد فیلم نامه در تمام ابعاد آن رعایت شده و مانند برخی از متن ها رها نمی شد و قصه ای داشت که با پیچیدگی های خود باعث جذابیت برای مخاطب خواهد شد.

رهنما با اشاره به اینکه بعد از مدتی حضور در سریال های طنز، با سریالی درام در قاب تصویر دیده خواهد شد، نیز گفت:مدت ها بود در سریالی طنز بازی نکرده بودم و یکسال منتظر پیشنهاد بازی در سریالی درام بودم. از طرفی به این دلیل که مدتی در تلویزیون نقش های طنز بازی کردم، پیشنهادهای سینمایی ام کمتر شده بود و بابت این موضوع ناراحت بودم.

وی ادامه داد:برایم عجیب است که وقتی در حوزه طنز کار می کنید به عبارتی گیر می افتید و بازگشت از طنز به درام تا حدودی دشوار می شود. در حال حاضر که در ژانر درام بازی می کنم، طنز برایم آسان تر است چراکه تجربه بهتری نسبت به سابق پیدا کرده ام.

 فرناز رهنما

عکسی از فرناز رهنما

رهنما در ادامه با اشاره به اینکه بعد از حضور در «هشت و نیم دقیقه» دوست دارم همه سبک نقش را بازی کنم، افزود:در این 9 ماه اغلب پیشنهادها را نمی پذیرفتم، اما بعد از حضورم در این سریال از ایفای نقش های طنز فاصله گرفتم و ترجیح می دهم تا از این به بعد در قالب نقش های مختلفی ایفای نقش کنم تا در یک قالب مشخص باقی نمانم.

سریال «هشت و نیم دقیقه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید برای پخش در شب های پائیز در حال تولید است.

فاصله گرفتن فرناز رهنما از نقش های طنز +عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
برچسب : فرناز رهنما
وبگردی