فروشگاه اینترنتی بورسیکا
در فروش ویژۀ یلدای بورسیکا که از 29 آذر ماه شروع و تا روز اول زمستان 1 دی ماه ادامه دارد هر 12 ساعت 100 قلم کالای جدید با تخفیف بالا به سایت اضافه می شوند که تخفیف بر روی آن بیشتر از همیشه و حتی زیر قیمت خرید است.

رپورتاژ آگهی :فروش ویژه یلدا در فروشگاه بورسیکا

فروش ویژه شب یلدا چند سالی است که جایش را در میان کسب و کارهای ایرانی به خوبی باز کرده است و حتی فروشگاههای اینترنتی هم به رسم بازارهای سنتی حساب ویژه ای را برای این شب در میان فروش زمستانی خود در نظر گرفته اند.
امسال نیز فروشگاه اینترنتی بورسیکا با برگزاری فروش ویژه ای بر روی 600 قلم کالا به استقبال زمستان می رود .
در فروش ویژۀ یلدای بورسیکا که از 29 آذر ماه شروع و تا روز اول زمستان 1 دی ماه ادامه دارد هر 12 ساعت 100 قلم کالای جدید با تخفیف بالا به سایت اضافه می شوند و در هر 100 قلم کالا یک کالای بسیار ویژه قرار داده شده که تخفیف بر روی آن بیشتر از همیشه و حتی زیر قیمت خرید است. کالاهایی مانند دستگاه لیزر خانگی، اتوی خانگی، سشوار، عطر و حتی موبایل و لوازم جانبی موبایل را می توانید در این حراج ارزان تر و مطمئن تر از هرجای دیگر تهیه کنید.
به یاد داشته باشید تعداد کالاهای زیر قیمت محدود است پس درصورتی که هر کدام از این کالاها مد نظر شماست می توانید با مراجعه به وب سایت بورسیکا درست در ساعت اعلام شده ، این کالاها را خریداری نمائید.
غیر از این تعداد کالای خاص که قیمت بسیار ارزانی پیدا کرده اند بیش از 500 کالای دیگر در فروش ویژه بورسیکا وجود دارد که همگی ارزان تر از حراج سایر فروشگاه های اینترنتی عرضه می شوند.
برای استفاده از فروش ویژه فروشگاه اینترنتی بورسیکا چند توصیه برای شما داریم که به خرید سریع تر شما کمک خواهد کرد:
1- از تاریخ باز شدن حراج ها اطلاع یابید هر 12 ساعت 100 کالا بر روی سایت باز خواهد شد به این ترتیب 12 ساعت اول لوازم خانگی و مبلمان ، 12 ساعت دوم عطرهای بسیار ارزان ، 12 ساعت سوم لوازم شخصی ، 12 ساعت چهارم موبایل و قاب ، 12 ساعت پنجم لیزر و لوازم جانبی و 12 ساعت آخر انواع لوازم جانبی موبایل بر روی سایت قرار می گیرد . اگرچه شما بعد از باز شدن محصولات تا انتهای روز 1 دی ماه برای خرید فرصت دارید ولی برای خرید کالاهای ویژه که تعداد محدود دارند در ساعت باز شدن کالاها اقدام کنید
2- درصورتی که قبلا در بورسیکا ثبت نام کردید از طریق تلگرام و اینستاگرام بورسیکا فروش ویژه را دنبال کنید و از محصولاتی که فقط در شبکه های اجتماعی فروش ویژه آنها اعلام می شود اطلاع یابید.
3- در صورتی که در بورسیکا ثبت نام نکردید قبل ازباز شدن ساعتهای حراج ثبت نام کنید تا محصولات با تعداد محدود را از دست ندهید.
4- از هدیای ویژه غافل نشوید، بورسیکا علاوه بر تخفیف های کالا، هدایای ویژه ای برای خرید در حالتهای مختلف مانند سبد خرید بالای 5 عدد یا بالای 150 هزار تومان در نظر گرفته که در صورتی که خرید شما شامل شرایط هدیه باشد یک هدیه نیز دریافت خواهید کرد.
5- به دوستان خود اطلاع دهید ، فرصت های خرید ارزان همیشه تکرار نمی شوند و برخی از کالاها فقط در فروش ویژه یلدا حراج گذاشته می شوند پس به دوستان و آشنایان خود اطلاع دهید چون غیر از محصولات خاص سایر محصولات به صورت نامحدود موجود است.
 

فروش ویژه یلدا در فروشگاه اینترنتی بورسیکا

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی