مدیر جم

افشاگری فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم

تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48696تعداد نظرات : 1 نظر
خواننده خارج نشین با انتشار پستی در اینستاگرامش پرده از راز فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم برداشت.

خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او پرده برداشت

خواننده خارج نشین با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامش پرده از راز فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم برداشت. در ادامه تصویری از این پست را مشاهده میکنید.

سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی چند روز پیش در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.برخی رسانه ها، هدف قرار دادن کریمیان را یک تسویه حساب درون گروهی دانسته اند.

 در پی مرگ وی یکی از خواننده های هتاک خارج نشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پرده از فساد اخلاقی مدیر جم برداشت و عنوان کرد:"تو گور خودت جوابگو باش" 

این خواننده خارج نشین درباره مدیر جم نوشت:

 
فساد اخلاقی مدیر جم

سعید کریمیان مدیر شبکه جم

"یادمه تو یه صحبت معمولی و روزمره که با هم داشتیم از آینده داشتیم صحبت می کردیم وقتی گفتم میخوام واسه پدر مادرم خونه بخرم گفتی اونا دیگه عمر خودشون رو کردن! یادمه یه دختری بود به اسم بهار دختر تنهایی بود، چون نمی خواست با تو باشه انداختیش بیرون از کارش! یادمه شوهراشون رو می فرستادی ماموریت و خودت زناشونو!... و خیلی چیزای دیگه که از حوصله خارجه. هیچکدوم از اینا که گفتم نه به من نه به هیچکس ربط نداره تو گور خودت جوابگو باش . این عکس رو و این بی احترامی و بخاطر جمله اولم گذاشتم و فشار دادم بهت، چون یادمه وقتی پدر مادرت اومدن مالزی خیلی بهشون حال دادی یعنی فرق گذاشتی بین پدر مادر خودت با من و بی احترامی کردی نباید می کردی. گوساله هایی مث تو کمتر شدنشون نعمته یه سگ کمتر.
 
پ. ن:از حیوانات مفید و با وفامون سگ ها و گوسفندا عذر می خوام."

افشاگری فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم

2.767
این مطلب مفید بود ؟3631
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ م.ف
مطالب پیشنهادی
    1 نظر به ثبت رسیده است
    ف1396-02-13
    راست میگه خدا رو شکر که مرد
    1930
    وبگردی