رامبد جوان
تهیه کننده برنامه خندوانه در یک گفتگو خبر از زمان پخش فصل جدید خندوانه با رامبد جوان و جناب خان داد.

فصل جدید خندوانه از اسفندماه می آید

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون در شبکه نسیم است که تابحال شش فصل را پشت سر گذاشته است.

فصل جدید خندوانه که در واقع هفتمین فصل این برنامه تلویزیونی است بعد از ماه ها دوری از تلویزیون از اسفندماه روی آنتن میرود.

علی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه در یک گفتگو خبر از پخش فصل جدید خندوانه از اسفندماه داد و از اجرای این برنامه توسط رامبد جوان و حضور جناب خان در این برنامه گفت.

رامبد جوان

ششمین فصل برنامه خندوانه فروردین ماه امسال به پایان رسید و خبرهای ضد و نقیضی از پخش فصل جدید خندوانه منتشر میشد که علی احمدی تهیه کنننده این برنامه به آنها خاتمه داد و خبر از پخش این برنامه از اسفندماه و ادامه آن تا محرم سال آینده داد.

رامبد جوان و جناب خان

در حالی که خبرهایی از عدم حضور رامبد جوان در خندوانه به گوش میرسید تهیه کننده خندوانه خبر از اجرای برنامه خندوانه توسط رامبد جوان داد و فصل هفتم خندوانه با تغییر لوکیشن از اسفندماه مهمان خانه های مخاطبان میشود.

رامبد جوان و جناب خان

اولین فصل برنامه خندوانه خردادماه 93 روی آنتن شبکه نسیم رفت و توانست شش فصل موفق و پربیننده را پشت سر بگذارد. جناب خان عروسک محبوب خندوانه است که طرفداران زیادی دارد و خندوانه با حضور او فضایی متفاوت تر دارد.

زمان پخش فصل جدید خندوانه با رامبد جوان و جناب خان

2.912
این مطلب مفید بود ؟75
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی