بازیگران شام ایرانی

زمان توزیع فصل جدید شام ایرانی در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1398کد مطلب : 37326زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر فصل جدید شام ایرانی با انتشار پستی خبر از زمان دقیق توزیع این مسابقه در نمایش خانگی داد.

فصل جدید شام ایرانی به نمایش خانگی می آید

مسابقه شام ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب مسابقه ای میان هنرمندان است که به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

رقابت دومین گروه مسابقه شام ایرانی در میان خانم های بازیگر برگزار شد و مرجانه گلچین با انتشار تصاویری از این مسابقه درباره زمان توزیع شام ایرانی در نمایش خانگی توضیح داد.

توزیع فصل جدید شام ایرانی از هفته دوم سال 99

مرجانه گلچین صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از مسابقه شام ایرانی به روز کرد و خبر از توزیع این مسابقه از هفته دوم سال 99 داد.

مرجانه گلچین با انتشار تصاویری از این مسابقه نوشت:

از هفته دوم سال جدید 99 سری جدید شام ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی جناب سعید ابوطالب وارد بازار میشه شما میتونید از طریق فیلمیو نیز این برنامه رو ببینید.

در این قسمت از برنامه شام ایرانی، من ونعیمه و اشا و نگین در کنار هم به نبرد تنگا تنگ برای برنده شدن بر خواستیم اونم چه نبردی چهار شب فوق العاده که همش خنده بود و حال خوش باور میکنید؟

آخرین شب فیلمبرداری یعنی چهارده اسفند حالت افسردگی بهمون دست داده بود از اینکه از یک گروه نازنین جدا می شدیم خیلی خوشحالم که رقیبام رفیقای نابم بودن و شدن، یکی از یکی گل تر دوستون دارم ...

نیوشا جان ضرابی نازنین دخترم مسئول هماهنگیها بود و کارش حرف نداشت،دلم براش خیلی تنگ میشه. ممنون از خانواده های محترمی که نهایت همکاری رو با وجود زحمت زیاد براشون با اکیپ ما داشتند.

ممنون از گریمور نازنینمون،گروه صدا و تصویرو تدارکات که خیلی دوست داشتنی بودند.گروه گل موسیقی و دو نازنین همکارمون شیرین مجتهدی عزیز و فریبا جان خلیلی که حضورشون بسیار گرم و دوست داشتنی بود و سرانجام سکان دار اصلی این شبهای خوب جناب سعید ابوطالب کارگردان و تهیه کننده محترم که بسیار مهربان و شریف و با شخصیت بودند و از همکاری باهاشون همگی لذت بردیم و صد البته خوش حساب به طور حتم حس خوب مادر پشت صحنه لحظات شیرینی رو در مقابل دوربین ایجاد کرده که حتما به دیدنش می ارزه این یک تجربه ثابت شده است. راستی این لحظات زیبا رو آقا امیر فائص و آقا مهدی دلخواسته ثبت و ضبط کردند.

بازیگران شام ایرانی

در دومین گروه بازیگران زن مسابقه شام ایرانی مرجانه گلچین،آشا محرابی، نعیمه نظام دوست و نگین معتضدی با هم به رقابت پرداختند.

مسابقه شام ایرانی

آشا محرابی، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، نگین معتضدی، مارال فرجاد، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، سامان گوران، سید جواد هاشمی، علیرضا خمسه، حامد آهنگی، امره تتیکل از ترکیه، ژولیا قیزی از کشور آذربایجان، اناهیت گوراسیان و.... در فصل جدید مسابقه شام ایرانی حضور دارند.

بازیگران شام ایرانی
 
بازیگران شام ایرانی

زمان توزیع فصل جدید شام ایرانی در نمایش خانگی

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی