فصل سوم شهرزاد

فصل سوم شهرزاد به ایستگاه پایانی رسید + تصاویر

تاریخ انتشار : 18 آذر 1396کد مطلب : 60991زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویربرداری فصل سوم سریال شهرزاد با بازی شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی و پریناز ایزدیار به روزهای پایانی خود نزدیک میشود.

روزهای پایانی فیلمبرداری فصل سوم شهرزاد

حسن فتحی کارگردان سریال پرمخاطب شهرزاد با پشت سر گذاشتن دو فصل تقریبا موفق ،تصویربرداری فصل سوم را آغاز کرد. صفحه رسمی سریال شهرزاد با انتشار تصویری خبر از روزهای پایانی تصویربرداری فصل سوم شهرزاد داد.

فصل سوم شهرزاد

شهاب حسینی در نمایی از فصل سوم شهرزاد

طبق اعلام صفحه رسمی سریال شهرزاد :فصل سوم سریال شهرزاد به روزهای آخر نزدیک میشود. زمان دقیق پخش به زودی اعلام میشود....

فصل سوم شهرزاد

مهدی سلطانی و مصطفی زمانی در سریال شهرزاد

پیش از این مهدی سلطانی با انتشار پستی درباره زمان پخش فصل سوم شهرزاد نوشته بود:فصل سوم شهرزاد در حال فیلمبرداری است،اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود و پیشامد غیر منتظره ای روی ندهد ، قرار است پخش آن از اواسط زمستان 96 باشد.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در نمایی از سریال شهرزاد

شهرزاد اولین ملودرامی است که با به تصویر کشیدن زندگی در دهه سی شمسی، موفق به جلب توجه عده زیادی از مخاطبین شده است. داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشق ی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است در تندباد حادثه ، عشق اولین قربانی است. پرهزینه ترین مجموعه تلویزیون ی در بخش نمایش خانگی، مجموعه ای است که با برخورداری از فیلمنامه ای قوی و هنرمندی بازیگر ان متعدد در بستری تاریخی ساخته شده است. شهرزاد حکایت زندگی اجتماعی در دهه سی است یعنی چیزی نزدیک به شصت سال قبل.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد

داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است در تندباد حادثه ، عشق اولین قربانی است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در نمایی از سریال شهرزاد

شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی ، پریناز ایزدیار ، مهدی سلطانی ، رامین ناصر نصیر، آتنه فقیه نصیری ، گلاره عباسی ، رویا نونهالی ، امیر جعفری و ... بازیگران فصل دوم شهرزاد را تشکیل داده بودند.

فصل سوم شهرزاد به ایستگاه پایانی رسید + تصاویر

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی