خرید روتختی
هنگام خرید روتختی باید نکات زیادی را مد نظر داشته باشید از انتخاب رنگ تا طرح و جنس روتختی نیازمند رعایت نکاتی هستند که در ادامه به شما میگوییم.

راهنمای خرید روتختی دونفره

خرید روتختی دونفره مناسب و زیبا جزو مهمترین نکاتی است که باعث زیبایی دکوراسیون اتاق خواب و تخت خواب می شود، سرویس خواب اصلی ترین عنصر هر اتاق خوابی محسوب میشود .تخت خواب اولین چیزی است که لحظه ورود به اتاق جلب توجه میکند پس شما میتوانید با انتخاب روتختی مناسب و شیک نمای فوق العاده ای به اتاق خواب تان ببخشید.

خرید روتختی

نکات مهم هنگام خرید روتختی

در این بخش از دنیای مد نمناک نکاتی که هنگام خرید روتختی باید در نظر داشته باشید را به شما میگوییم تا بتوانید حرفه ای خرید کنید. با ما همراه باشید.

رنگ روتختی

رنگ روتختی بهتر است ترکیبی از رنگ های شاد و ملایم باشد اگر دوست داشته باشید میتوانید از روتختی های تک رنگ استفاده کنید، سعی کنید رنگ های تیره و زننده را وارد اتاق خواب تان نکنید مخصوصا اگر اتاق خواب نقلی و جمع و جوری دارید بهتر است روتختی به رنگ روشن انتخاب کنید تا باعث بزرگنمایی اتاق شود ولی رنگ روتختی باید با تم اتاق خواب هماهنگ باشد.

روتختی دو نفره

بهترین رنگ روتختی دو نفره

جنس روتختی

در انتخاب جنس روتختی نهایت دقت تان را به کار بگیرید و سعی کنید مرغوب ترین جنس را انتخاب کنید، روتختی هایی که نرم و لطیف هستند در کیفیت خواب شما تاثیر دارند. ساتن و ابریشم گزینه های خوبی برای جنس روتختی هستند که نمای زیبایی هم دارند.

جنس روتختی

روتختی عروس بسیار شیک

طرح روتختی

انتخاب روتختی کاملا برمیگردد به سلیقه ششخصی شما اما بهتر است این نکته را بدانید روتختی با طرح های شلوغ برای اتاق خواب های کوچک مناسب نیست بهتر است برای اتاق خواب های کوچک روتختی های ساده انتخاب کنید و اتاق های بزرگتر با روتختی هایی با طرح های شلوغ زیبا میشوند.

روتختی شیک

تکنیک های خرید روتختی

نکات مهم در خرید روتختی

  • قبل از خرید روتختی باید تخت خواب تان را اندازه گیری کنید تا بدانید روتختی چه سایزی میخواهید
  • روتختی با کیفیت باعث حساسیت و آلرژی نمیشود
  • روتختی سبک و نرم انتخاب کنید
  • روتختی دورو برای تنوع و تغییر دکوراسیون

 

راهنمای خرید روتختی دونفره مناسب + نکات مهم

4.731
این مطلب مفید بود ؟292
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : روتختی
وبگردی