فیلم بله برون
همزمان با روز عید قربان فیلم بله برون با بازی ثریا قاسمی ، فتحعلی اویسی و زنده یاد جمشید مشایخی روی آنتن تلویزیون میرود.

پخش فیلم بله برون در عید قربان از شبکه پنج

همزمان با روز عید قربان تلویزیون به مانند سالهای گذشته تدارک ویژه ای برای پخش فیلم هایی مناسب این روز دیده است. شبکه های مختلف سیما در روز عید قربان فیلم های زیادی را آماده پخش دارند و فیلم بله برون با بازی هنرمندان سرشناس سینما یکی از فیلم های مناسب این روز است.

به بهانه پخش فیلم بله برون بعد از گذشت 16 سال از ساخت مروری بر داستان و بازیگران این فیلم سینمایی داشته ایم که در ادامه خواهید خواند.

داستان و بازیگران فیلم بله برون

فیلم بله برون به کارگردانی داوود موثقی، تهیه کنندگی خسرو امیر صادقی و نویسندگی قربان محمدپور سال82 ساخته شد و در سینماهای کشور روی پرده رفت.

فیلم بله برون

پخش فیلم بله برون از شبکه پنج 

این فیلم سینمایی فردا دوشنبه 21 مردادماه 98 همزمان با روز عید قربان ساعت 13:30 روی آنتن شبکه پنج سیما میرود.

خلاصه داستان فیلم بله برون : بله برون داستان آقا عزت پیرمرد 70 ساله ای است که در روزهای باقی مانده عمرش تصمیم میگیرد که اموالش را بین سه دختر و دامادش تقسیم کند اما در شبی که دامادهایش برای تقسیم ارث دور هم جمع شده اند درگیری بین آنها رخ میدهد و آقا عزت با پاره کردن وصیت نامه از تصمیمش منصرف میشود و بعد از مدتی با ابتلا به یک بیماری مجددا تصمیم به تقسیم اموال میگیرد اما در شب تقسیم اموال حال شوکت همسر آقا عزت بهم میخورد و با مراجعه پزشک در یک اتفاق ناباورانه اعلام میشود که شوکت خانم سه قلو باردار است و هر سه فرزند او پسر هستند.

برنامه تقسیم ارث با بارداری شوکت خانم بهم میخورد و تلاش دامادها برای از بین بردن ورثه های جدید بی نتیجه می ماند و مراسم ازدواج سامان و سارا نوه های آقا عزت هم با تولد سه قلوها برگزار میشود.

فیلم بله برون

بازی ثریا قاسمی ، جمشید مشایخی و بازیگران سرشناس در فیلم بله برون

بازیگران فیلم بله برون عبارتند از: ثریا قاسمی ، جمشید مشایخی ، فتحعلی اویسی، سیروس گرجستانی و خسرو امیرصادقی، شراره درشتی،محمود بهرامی ،بهزاد رحیم خانی و ... بازیگران فیلم بله برون را تشکیل میدهند.

ثریا قاسمی و جمشید مشایخی با فیلم بله برون در شبکه پنج

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی