گیتی قاسمی
گیتی قاسمی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر همبازی فرامرز قریبیان در فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا شد.

فیلم جدید حاتمی کیا با گیتی قاسمی

خروج فیلم تازه ابراهیم حاتمی کیا به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد بازیگر جدید گرفت.

گیتی قاسمی بازیگر فیلم متری شیش و نیم به عنوان دومین بازیگر زن فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا انتخاب شد تا در فیلم تازه این کارگردان در کنار چهره های شناخته شده دنیای بازیگری به ایفای نقش بپردازد.

بازی گیتی قاسمی در فیلم جدید حاتمی کیا

ابراهیم حاتمی کیا در جدیدترین تجربه سینمایی اش به سراغ ساخت فیلم خروج با فضایی متفاوت و البته دشوار رفت که تصویربرداری آن با حضور چند چهره پیشکسوت در گچساران آغاز شد.

گیتی قاسمی بازیگر فیلم متری شیش و نیم یکی از بازیگران جدیدی است که به جمع بازیگران فیلم سینمایی خروج پیوست و جلوی دوربین فیلم تازه حاتمی کیا رفت.

ابراهیم حاتمی کیا

خروج فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا

سختی های تصویربرداری فیلم تازه حاتمی کیا بسیاری از بازیگرانی که برای حضور در این فیلم اعلام آمادگی کرده بودند را منصرف کرد اما گیتی قاسمی با وجود تمام دشواری های این فیلم قبول کرد که با ایفای نقش بپردازد و بازی در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را افتخاری برای خودش دانست.

گیتی قاسمی،حامد بهداد و نسیم ادبی

گیتی قاسمی و ژاله صامتی در نمایی از سریال زیرخاکی 3

گیتی قاسمی بازیگری که بازی در فیلم هایی چون متری شیش و نیم، جان دار ، کلمبوس ، سد معبر ، ویلایی ها، سالهای دور از خانه، گاهی به پشت سر نگاه کن، رستگاران و ... رادر کارنامه هنری اش دارد در فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا در نقش خواهر فرامرز قریبیان جلوی دوربین رفت.

فرامرز قریبیان

فرامرز قریبیان در خروج حاتمی کیا

جهانگیر الماسی،فرامرز قریبیان، جهانبخش سلطانی، پانته آ پناهی ها، مهدی فقیه، محمد فیلی و آتش تقی پور بازیگرانی هستند که حضورشان در فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا قطعی است.

آتش تقی پور

آتش تقی پور در فیلم خروج حاتمی کیا

خبرهایی از حضور بازیگران پیشکسوت دیگر در این فیلم سینمایی هم به گوش میرسید که آتش تقی پور بازیگر این فیلم در یک گفتگو از منتفی شدن حضور چند بازیگر به علت شرایط کاری سخت در این پروژه خبر داد.

گیتی قاسمی همبازی فرامرز قریبیان در فیلم جدید حاتمی کیا

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی