اکبر عبدی و کامران تفتی
تورنا 2 فیلم جدید سید جواد هاشمی است که با بازی اکبر عبدی، الناز حبیبی و کامران تفتی به زودی به سینماها می آید.

زمان اکران فیلم جدید سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان کشورمان در تجربه ای جدید با فیلم سینمایی تورنا 2 به سینماها می آید.

تورنا 2 فیلم سینمایی جدید سید جواد هاشمی است که به نویسندگی و تهیه کنندگی آقای بازیگر و کارگردان از 15 آبان اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

داستان و بازیگران فیلم تورنا 2

تورنا 2 فیلمی موزیکال و هیجان انگیز است که با حضور بازیگران سرشناس در کنار چهره های خردسال تا چند روز دیگر روی پرده سینماها میرود.

بازیگران فیلم تورنا 2

داستان فیلم تورنا 2 : تورنادو داستان پروفسوری را روایت می کند که موفق به ساخت رستورانی با همین نام شده است. رستورانی که در نهایت تبدیل به یک سفینه می شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت و بازی گوشی آنها این سفینه به پرواز درآمده و سرانجام در یک سرزمین ناشناخته فرود می آید.

ارسلان قاسمی و الناز حبیبی

بازیگران فیلم تورنا 2 عبارتند از :اکبر عبدی، الناز حبیبی ،بهنوش بختیاری، کامران تفتی، ارسلان قاسمی، عباس جمشیدی فر، وحید نفر، امیر رونقی، فرزانه زهره وند، محسن رستمی، هادی نجفی امامی و بازیگران خردسال راستین عزیزپور، امیررضا احمدی، نگار نافذ و محمدمهدی ایرانی در فیلم تورنادو به ایفای نقش پرداختند.

اکبر عبدی و کامران تفتی

سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون است که علاقه خاصی به سینمای کودک دارد و پیشونی سفید ساخته جدید سینمایی او که اسفندماه سال گذشته در سینماها اکران شد.
سیدجواد هاشمی

فیلم جدید سید جواد هاشمی با اکبر عبدی و کامران تفتی در سینماها

4.447
این مطلب مفید بود ؟416
منبع : عکاس:پیام نصیری خرم / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی