سینا حجازی در فیلم سراسر شب

سینا حجازی بازیگر فیلم سراسر شب شد

تاریخ انتشار : 5 مهر 1396کد مطلب : 57165زمان مطالعه : 3 دقیقه
سینا حجازی فرزند بازیگر مشهور سینما صدرالدین حجازی همبازی الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد موتمن شد.

خواننده پاپ بازیگر جدید فیلم سراسر شب شد

فرزاد موتمن کارگردانی که با فیلم " آخرین بار کی سحر را دیدی ؟ " در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت درحال ساخت جدیدترین اثر سینمایی اش با عنوان سراسر شب است. چند روز پیش الناز شاکردوست تصویری از گریم فیلم جدیدش را منتشر کرد و با این عکس خبر از بازی در فیلم سراسر شب فرزاد موتمن داد.

حالا بعد از گذشت چند روز سراسر شب بازیگران جدید خود را شناخت. خواننده سرشناس پاپ به جمع بازیگران فیلم سراسر شب فرزاد موتمن پیوست.

سینا حجازی همبازی الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب

سینا حجازی فرزند بازیگر مشهور سینما صدرالدین حجازی بازیگر فیلم سراسر شب شد. حضور الناز شاکردوست پیش از این در این فیلم سینمایی قطعی شده بود و خبرهایی از حضور امیر جعفری در این فیلم نیز به گوش میرسد.

سینا حجازی و امیر جعفری

امیر جعفری و سینا حجازی در فیلم سراسر شب

سینا حجازی خواننده ای که با خواندن تیتراژ مجموعهٔ تلویزیونی مسیر انحرافی، وجههٔ یک خوانندهٔ رسمی را به خود گرفت و در مدت زمان کوتاهی خودش و آثارش را به جامعهٔ موسیقی معرفی کرد برای اولین بار در فیلم سراسر شب جلوی دوربین میرود.

فیلم سراسر شب به نویسندگی مشترک زامیاد سعدوندیان و فرزاد موتمن یک درام معاصر است و در خلاصه داستانش آمده:مهتا برای یافتن ردی از داود مرادی که آخرین فرد مرتبط با خواهرش مریم، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محله زندگی داود می رود تا با یافتن پاسخی برای سوالاتش پیرامون اتفاقی که برای مریم افتاده پیدا کند، اما در این میان…

فرزاد موتمن در یک گفتگو درباره فیلم جدیدش گفت :این فیلم نامه را بسیار دوست می دارم چرا که برای اولین بار خودم دست به قلم شدم و خواستم چیزی را که تماماً دوست دارم به نگارش در بیاورم. یکی از ویژگی های این اثر سینمایی این است که قصه آن در شب می گذرد در نتیجه شب کلید خواهد خورد و لوکیشن هایی که محل فیلمبرداری خواهند بود در تهران هستند. در مورد موضع فیلم هم باید بگویم که این اثر دارای یک درام معاصر است که کما بیش لحنی افسانه ای دارد.

کارگردان فیلم سراسر شب ادامه داد :بخش هایی از اتفاقات این فیلم مربوط به زندگی خودم در سال های 89 تا 91 است. قصه فیلم سراسر شب از جایی شروع می شود که دختر جوانی دوست دارد بازیگر سینما شود، اما درهای ورود به سینما برای او بسته می شود و او با استفاده از قرص خودکشی می کند ولی در نهایت نمی میرد. فیلم دقیقا از همینجا شروع می شود.یک دختر 25 ساله، یک کارگردان و یک خانم 60 ساله کاراکترهای اصلی فیلم من هستند. شخصیت کارگردان این فیلم دقیقا برگرفته از شخصیت خودم است ضمن اینکه من در نگارش فیلمنامه سراسر شب سعی کردم شخصیت زن مسن هم بسیار پر رنگ و قوی باشد.

فیلم سراسر شب فرزاد موتمن

فرزاد موتمن کارگردان فیلم سراسر شب

در کارنامه کاری فرزاد موتمن ساخت فیلم هایی چون «خداحافظی طولانی»، «سایه روشن»، «پوپک و مش ماشالله»، «بیداری»، «صداها»، «جعبه موسیقی»، «باج خور» و «شب های روشن» به چشم می خورد. آخرین فیلم موتمن نیز «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» نام داشت که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

مروری بر زندگی شخصی و حرفه ای سینا حجازی

سینا حجازی و پدرش

سینا حجازی بازیگر فیلم سراسر شب در کنار پدرش

سینا حجازی با خواندن تیتراژ مجموعهٔ تلویزیونی مسیر انحرافی ، وجههٔ یک خوانندهٔ رسمی را به خود گرفت و در مدت زمان کوتاهی خودش و آثارش را به جامعهٔ موسیقی معرفی کرد و نخستین آلبوم او با نام رؤیا در تاریخ 22 اردیبهشت 1394 منتشر شد. تیتراژ برنامهٔ ویتامین3 با قطعهٔ ینی صبح شده و تیتراژ سریال شهرک جیم با قطعهٔ دلتنگ از دیگر کارهای شاخص سینا سرلک است.

سینا حجازی و میترا حجار

سینا حجازی در کنار همسرش میترا حجار

میترا حجار با سینا حجازی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک پسر است . پسر میترا حجار و سینا حجازی کسری نام دارد. میترا حجار یکی از بازیگرانی بود که با سریال پلیس جوان در تلویزیون شناخته شد.

سینا حجازی و همسرش

سینا حجازی بازیگر فیلم سراسر شب در کنار میترا حجار

 

سینا حجازی بازیگر فیلم سراسر شب شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی