فيلم سينمايى هتل کارتن
رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از پخش فیلم سینمایی هتل کارتن بعد از 22 سال از شبکه آی فیلم داد.

پخش فیلم سینمایی هتل کارتن بعد از 22 سال

رزیتا غفاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک خبر خوشحال کننده به روز کرد. این بازیگر سینما و تلویزیون از پخش فیلم سینمایی هتل کارتن بعد از22 سال به حدی خوشحال شد که این خوشحالی را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

فیلم سینمایی هتل کارتن

خوشحالی رزیتا غفاری از پخش فیلم سینمایی هتل کارتن

رزیتا غفاری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:فیلم سینمایی هتل کارتن کارگردان؛سیروس الوند بازیگران؛احمدنجفی،بیتافرهی،امین حیایی،رزیتاغفاری... ساخت ١٣٧٤ ..راستش خودمم جا خوردم بعد از این همه سال قراره در شبکه آی فیلم پنجشنبه ساعت ٢١ پخش بشه.. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم..!! در ضمن بنده منشی صحنه هم بودم...

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در فیلم سینمایی هتل کارتن

فیلم سینمایی هتل کارتن ساخته موفق سیروس الوند، امروز پنجشنبه پنج بهمن روی آنتن شبکه آی فیلم می رود. این فیلم سینمایی در سال 1375 به تهیه کنندگی سیروس الوند و احمد نجفی ساخته شده است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی هتل کارتن آمده است :بهرام ادیب پس از سالها دوری از وطن برای دیدن سعید، تنها فرزندش، به کشور باز می گردد. بهرام در دیدار با هما، همسر سابقش، پی می برد که سعید بر اثر نوعی سرخوردگی و پریشانی از خانه گریخته است. آنها برای یافتن سعید سفری را آغاز می کنند. بهرام در این سفر به مفهوم تازه ای از زندگی، عشق و وطن دست می یابد.

امین حیایی

امین حیایی در فیلم سینمایی هتل کارتن

احمد نجفی ، بیتا فرهی ، آرین خلج ، سیروس ابراهیم زاده ، سهیلا رضوی ، سعید پیردوست ، اکبر معززی ، فرخ نعمت ، امین حیایی و رزیتا غفاری بازیگران فلیم سینمایی هتل کارتن را تشکیل میدهند.

عوامل فیلم سینمایی هتل کارتن عبارتند از :فیلم نامه نویس :سیروس الوند ، تهیه کننده :احمد نجفی و سیروس الوند ، مدیر فیلمبرداری :حسین جعفریان ، آهنگساز :سعید شهرام

بیتا فرهی و احمد نجفی

بیتا فرهی و احمد نجفی در فیلم سینمایی هتل کارتن

فیلم سینمایی هتل کارتن بعد از 22 سال پخش میشود + تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی