ندا کوهی و گلاره عباسی

حضور چند بازیگر جوان در فیلم شهربانو + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399کد مطلب : 8115تعداد نظرات : 2 نظر
فیلم شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی با چند بازیگر جوان و تازه کار مقابل دوربین رفت که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

معرفی چهره های جوان فیلم شهربانو

فیلم سینمایی شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی و تهیه کنندگی پگاه احمدی آذرماه سال گذشته مقابل دوربین رفت و تصویربرداری این فیلم بهمن ماه به پایان رسید.

مراحل فنی این فیلم در حال انجام بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامت عوامل متوقف شد و بعد از عادی شدن شرایط در جامعه موکول گردید.

مریم بحرالعلومی در فیلم شهربانو علاوه بر بازیگران شناخته شده دنیای هنر از حضور چند چهره جوان هم استفاده کرده است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

فیلم شهربانو و معرفی چند بازیگر جدید

فرشته صدرعرفایی،بهناز جعفری، یوسف تیموری، گلاره عباسی، سامان صفاری، محمد ولی زادگان، علی کیان ارثی، امید سعیدی، عرفان پورمحمدی، علی اردلان، احمدرضا معراجی، ترنم کاظمی،آزاده اسماعیل خانی ، یاسمن ترابی، محدثه محمدزاده، ندا کوهی، شقایق تنگستانی و.... بازیگران فیلم شهربانو را تشکیل میدهند.

فرشته صدرعرفایی و گلاره عباسی

ندا کوهی، یاسمن ترابی، محدثه محمدزاده، شقایق تنگستانی از جمله هنرمندان جوانی هستند که در فیلم شهربانو در کنار بازیگران با تجربه ایفای نقش میکنند.

ندا کوهی

ندا کوهی از بازیگران جوان اما تقریبا با سابقه دنیای هنر است که در فیلم شهربانو به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر جوان متولد سال 1365 است و بازیگری را از دوران دانشجویی با تئاتر آ؛از کرد و به صورت جدی بعد از پایان تحصیلات با فعالیت در تئاتر مشهد به دنیای بازیگری راه یافت.

سال 87 اولین بار با فیلم کبودی یاس مقابل دوربین رفت و سریال تلخ و شیرین در سال 92 اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون است که در سریال های دیگری چون شب های روشن، سیگنال و شب عید تکرار شد.

ندا کوهی

محدثه محمدزاده

محدثه محمدزاده یکی دیگر از بازیگران جوانی است که در فیلم شهربانو به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر جوان پیش از این در فیلم زندگی بدون زندگی ایفای نقش کرد و شهربانو تجربه جدیدی برای او محسوب میشود.

محدثه محمدزاده و یاسمن ترابی

یاسمن ترابی

یاسمن ترابی بازیگر جوان دیگری است که در فیلم شهربانو ایفای نقش کرده و قبل از این فیلم تجربه همکاری با مریم بحرالعلومی را در فیلم پاسیو دارد.

یاسمن ترابی و مریم بحرالعلومی

شقایق تنگستانی

شقایق تنگستانی یکی دیگر از چهره های جوان فیلم شهربانو است. این بازیگر جوان تجربه های متعددی در دنیای هنر دارد که از جمله آنها میتوان به شال سرخ،دمیدن در باد که جایزه بهترین بازیگر زن را در جشنواره فیلم پارس برایش به ارمغان آورد، مرد کله ای ، باشو غریبه کوچک ، باغ معلق و... اشاره کرد.

شقایق تنگستانی و آزاده اسماعیل خانی

آزاده اسماعیل خانی دختر زنده یاد جمشید اسماعیل خانی و گوهر خیراندیش است که در کنار دیگر بازیگران فیلم شهربانو ایفای نقش میکند.

حضور چند بازیگر جوان در فیلم شهربانو + تصاویر

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : عکاس:پویان بحق / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
صیدان احمدی1396-06-23
روحشون شادهمه جوان بودن خدا به خانواده هاشون صبربده
51
PARI1395-02-13
خدا رحمتشون کنه روحشون شاد.
172
وبگردی