پارسا پیروزفر
بعد از حواشی چند روزه انتخاب بازیگر نقش مولانا در فیلم مست عشق پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا در این پروژه سینمایی انتخاب شد.

بازیگر نقش مولانا در مست عشق معرفی شد

حسن فتحی کارگردانی که با سریال شهرزاد در میان مردم شناخته شده است ساخت فیلمی با داستان زندگی مولانا شاعر نامدار ایرانی را آغاز کرد.

فیلم مست عشق با روایتی از زندگی مولانا و ماجرای شیفتگی اش به شمس تبریزی به زودی جلوی دوربین میرود و بعد از ماجراهای حاشیه ساز انتخاب بازیگر ترکیه ای برای نقش مولانا، بازیگر این نقش معرفی شد.

معرفی پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا در مست عشق

روابط عمومی فیلم مست عشق از حضور پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا در این فیلم خبر داد.

پارسا پیروزفر

بازی پارسا پیروزفر در فیلم مست عشق

در صفحه رسمی فیلم مست عشق با انتشار عکسی از پارسا پیروزفر آمده است:

نقش مولانا در فیلم مست عشق به پارسا پیروزفر رسید.

به گزارش روابط عمومی فیلم، حسن فتحی کارگردان مست عشق پارسا پیروزفر را به عنوان بازیگر نقش مولانا جلال الدین محمد بلخی برگزید و پیروزفر، به زودی جلوی دوربین خواهد رفت.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر نقش شمس در فیلم مست عشق

با معرفی پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا و بازی شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی مراحل پیش تولید فیلم مست عشق به ایستگاه های پایانی رسید و به زودی بازیگران این فیلم جلوی دوربین خواهند رفت.

حواشی انتخاب بازیگر نقش مولانا در فیلم مست عشق 

فیلم مست عشق تولید مشترک ایران و ترکیه است که بعد از انتخاب شهاب حسینی به عنوان بازیگر نقش شمس خبرهایی از انتخاب یک بازیگر ترکیه ای برای نقش مولانا به گوش میرسید.

انتشار خبر انتخاب بازیگر ترکیه ای برای نقش مولانا با واکنش حسن فتحی کارگردان این فیلم روبرو شد.

رقص سماع

مست عشق فیلم جدید حسن فتحی درباره مولانا

حسن فتحی درباره انتخاب بازیگر نقش مولانا نوشت:

به شایعات اعتنایی نکنید ! هر چند اندیشه رفیع و جهان شمول جناب مولوی ، ورای همه تعصبات نژادی و قومی و جغرافیایی ست ، اما در فیلم مست عشق علاوه بر بازیگر نقش شمس تبریزی، بازیگر نقش حضرت مولانا هم ایرانی خواهد بود . یا حق!

نویسنده فیلم مست عشق در یک گفتگو به انتخاب شدن یک بازیگر ترکیه ای برای نقش مولانا اشاره کرد و همین موضوع با حواشی زیادی همراه شد.

فیلم مست عشق

 فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی

مست عشق تولید مشترک ایران و ترکیه است و برشی از زندگی شمس و مولانا در شهر قونیه را به تصویر میکشد.

حسن فتحی

حسن فتحی کارگردان فیلم مست عشق

عوامل ساخت فیلم مست عشق عبارتند از :کارگردان:حسن فتحی ، تهیه کننده:مهران برومند، نویسنده:فرهاد توحیدی و حسن فتحی، جانشین تهیه کننده:شهرام زاهدی، مدیر فیلمبرداری:مرتضی پورصمدی، مدیر هنری:نیلوفر چامور، طراح گریم:ایمان امیدواری، سرپرست گروه کارگردانی:محمدرضا رستمی، دستیار اول و مدیربرنامه ریزی :فاتیح کُجا، مدیرتولید:تولگا توسون، طراح جلوه های ویژه میدانی:آیتکین یالچین، طراح بدلکاری:شاهین کاراکوش، سرمایه گذاران:شرکت سیماریا(simarya film production) و شرکت ای. ان. جی(ENG yepim medya)

پارسا پیروزفر همبازی شهاب حسینی در مست عشق شد

4.457
این مطلب مفید بود ؟507
منبع : صفحه فیلم مست عشق / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی