مصطفی و محسن کیایی
محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی از بازیگران فیلم مطرب به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی رونمایی کرد.

فیلم مطرب با بازیگران سرشناس سینما کلید خورد

مصطفی کیایی کارگردان جوانی که ساخت فیلم هایی چون چهارراه استانبول ، بارکد ، عصر یخبندان و ... را در کارنامه هنری اش دارد به تازگی فیلم مطرب را با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کلید زد.

فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی است که بعد از چهارراه استانبول جلوی دوربین رفته است.

بازیگران فیلم مطرب مصطفی کیایی در یک قاب

محسن کیایی بازیگر و نویسنده کشورمان با انتشار عکسی از آغاز ساخت فیلم مطرب به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی خبر داد.

بازیگران فیلم مطرب

محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی بازیگران فیلم مطرب 

محسن کیایی با انتشار این عکس از بازیگران فیلم مطرب نوشت : مطرب کلید خورد ، کارگردان مصطفی کیایی ....

بازیگران فیلم مطرب عبارتند از :محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست ، مهران احمدی و ... بازیگران ساخته جدید مصطفی کیایی را تشکیل میدهند و از نکات قابل توجه در ساخته جدید مصطفی کیایی حضور بازیگران سرشناس با تیپ هایی متفاوت است.

عوامل ساخت فیلم مطرب عبارتند از : نویسنده و کارگردان:مصطفی کیایی ،مدیرفیلمبرداری:حسین جلیلی ، طراح صحنه و لباس:مهدی موسوی ، طراح گریم:عباس عباسی ، صدابردار:امیرنوبخت، مدیرتولید:سجادرحیمی ، مدیرتدارکات:محمدابراهیمی .

مصطفی کیایی

مصطفی کیایی کارگردان فیلم مطرب 

چهارراه استانبول جدیدترین ساخته مصطفی کیایی است که اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای سحر دولتشاهی به ارمغان آورد.

برادران هنرمند کیایی

محسن ، مصطفی و میلاد برادران هنرمند کیایی

محسن کیایی بازیگر کشورمان در خانواده ای هنرمند متولد شد و برادرانش مصطفی و میلاد هر دو در دنیای هنر از فعال ترین ها هستند.

مصطفی و محسن کیایی

مصطفی کیایی کارگردان و محس کیایی بازیگر سینما

محسن کیایی که در اغلب کارهای برادرش حضور دارد این بار بازیگر فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی شد و در کنار بازیگر پیشکسوتی چون پرویز پرستویی به ایفای نقش می پردازد.

پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی در فیلم مطرب+عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی