آینه بغل

فیلمبرداری آینه بغل منوچهر هادی به پایان رسید

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396کد مطلب : 53594زمان مطالعه : 1 دقیقه
منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش خبر از پایان روزهای سخت تصویربرداری فیلم آینه بغل داد.

پایان تصویربرداری فیلم آینه بغل منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان که با سریال خداحافظ بچه در تلویزیون محبوب تر شد و با سریال عاشقانه در شبکه نمایش خانگی بیشتر شناخته شد، بعد از عاشقانه سراغ فیلمی با عنوان آینه بغل رفت که هنرمندانی چون یکتا ناصر و محمدرضا گلزار در آن به ایفای نقش پرداختند. این کارگردان کشورمان با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش خبر پایان فیلمبرداری این فیلم را به طور رسمی اعلام کرد.

منوچهر هادی خبر پایان فیلمبرداری آینه بغل را با این عکس اعلام کرد

آینه بغل منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان آینه بغل

امشب پایان فیلمبرداری سخت ترین و جذاب ترین فیلمم بود که صددرصد برای مخاطب و گیشه با احترام ساخته شده . امیدوارم با اکران خوب تمام رکوردها بار دیگر به نفع سینمای مستقل شکسته بشه و حال سینما و مخاطبینش بهترین حال باشه.

آینه بغل منوچهر هادی

تیپ لاکچری محمدرضا گلزار در آینه بغل

آینه بغل فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار ، جواد عزتی و یکتا ناصر است که مراسم رونمایی از پوستر این فیلم در روزهای آخر تیرماه در جزیره کیش با حضور عوامل و بازیگران این فیلم برگزار شد.

آینه بغل منوچهر هادی

محمدرضا گلزار , یکتا ناصر و جواد عزتی در آینه بغل

هنرمندانی چون محمدرضا گلزار ، جوادعزتی، یکتا ناصر ، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه لقا باقری ، رسول نجفیان و رایان شایگان به ایفای نقش می پردازند و در خلاصه داستان این فیلم آمده است:قیمت آینه بغل ماشین بعضی ها برابر تمام زندگی خیلی هاست... . 

فیلمبرداری آینه بغل منوچهر هادی به پایان رسید

510
این مطلب مفید بود ؟100
برگرفته از صفحه شخصی منوچهر هادی/ م.ف
وبگردی