قلعه‌نویی

قلعه‌نویی در سیرجان ماند

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1401کد مطلب : 19261زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر قلعه‌نویی قصد ندارد در این برهه حساس تیمش را تنها بگذارد و در دیدار جام حذفی هم روی نیمکت سرمه‌ای پوشان سیرجانی خواهد نشست.

باشگاه خبرنگاران جوان:روز گذشته امیر قلعه‌نویی پس از چند ماه گمانه‌زنی سرانجام به عنوان جانشین کی‌روش معرفی شد تا پس از 16 سال بار دیگر فرصت حضور روی نیمکت تیم ملی را داشته باشد.

گل‌گهر روز شنبه در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت و با ارائه یک نمایش درخشان با 4 گل این تیم را در هم کوبید تا امیر قلعه‌نویی در لیگ برتر خداحافظی دلچسبی با سیرجانی‌ها داشته باشد.

گفته می‌شد این آخرین مسابقه امیر قلعه‌نویی با گل‌گهری‌ها خواهد بود، اما سرمربی جدید تیم ملی تصمیم گرفته تیمش را در مصاف روز جمعه 26 اسفندماه برابر فولاد خوزستان در سیرجان تنها نگذارد و با این وصف آخرین حضورش در سیرجان مقابل فولاد با سرمربیگری علیرضا منصوریان خواهد بود تا در صورت موفقیت میراث بزرگی برای جانشینش به یادگار گذاشته باشد.

البته قلعه‌نویی که پس از پیروزی پرگل تیمش امشب را در سیرجان مانده، روز آینده سفری یک روزه به تهران خواهد داشت تا برنامه‌های مورد نظرش برای حضور روی نیمکت تیم ملی را هماهنگ کند و بلافاصله به سیرجان بازمی‌گردد تا تیمش را مهیای مصاف جام حذفی کند؛ دیداری که وداع قطعی قلعه‌نویی با گل‌گهر و شهر سیرجان خواهد بود.

انتهای پیام/م

قلعه‌نویی در سیرجان ماند

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی