قوانین دکوراسیون
پیروی کردن از تمام قوانین دکوراسیون داخلی منزل هم خوب نیست زیرا برخی از این قوانین قدیمی هستند و باید زیر پا گذاشته شوند.

این قوانین دکوراسیونی را فراموش کنید

شاید شما هم جزو افرادی باشید که خیال میکنید با رعایت تمامی قوانین دکوراسیونی میتوانید منزلی مدرن و بی عیب و نقص دکوراسیون کنید اما شاید بد نباشد که بدانید طراحان داخلی و دکوراتور ها خیلی راحت برخی از این قوانین را زیر پا میگذارند زیرا معتقدند این قوانین قدیمی هستند و باید فراموش شوند.

قوانین دکوراسیون

دکوراسیون منزل مدرن امروزی

طراحان داخلی اصولا اعتقادی به قوانین دکوراسیونی ندارند آن ها فقط از سلیقه شخصی شان پیروی میکنند بهتر است شما هم برخی از قوانین دکوراسیونی را زیاد جدی نگیرید.

سفید بودن رنگ دیوارها

بسیاری از افراد معتقدند رنگ دیوارهای خانه باید فقط و فقط سفید باشند زیرا این یکی از قوانین دکوراسیونی است اما بهتر است این قانون را فراموش کنید و از هر رنگی که دوست دارید برای دیوار های منزل تان استفاده کنید.

رنگ دیوار پذیرایی

انتخاب رنگ دیوار پذیرایی 

رنگ دکوراسیون اتاق کودک

یکی دیگر از قوانین دکوراسیونی که باید زیر پا بگذارید مربوط به اتاق کودک است، اکثر ایرانی ها تصور میکنند باید دکوراسیون اتاق دختربچه ها صورتی و اتاق پسربچه ها آبی رنگ باشد. دکوراسیون اتاق بچه ها به هر رنگی که فکرش را بکنید میتوانید باشد حتی سیاه و سفید.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک سیاه و سفید

کاناپه های بزرگ

کاناپه های بزرگ را بیخیال شوید زیرا دیگر دوران پرطرفدار و مد بودن آن ها تمام شده است و به جای آن ها از مبلمان و صندلی های کوچک و جمع و جور استفاده کنید مخصوصا در آپارتمان های کوچک امروزی.

قوانین دکوراسیون

قوانین دکوراسیونی از مد افتاده

دیوار رنگی اتاق بچه

معمولا والدین جوان بعد از مشخص شدن جنسیت فرزندشان شروع میکردند به رنگ کردن اتاق او مثلا اگر فرزندشان پسر بود دیوار های اتاق آبی رنگ میشد و اگر دختر بود صورتی، این قانون از مد افتاره را کنار بگذارید و ببینید دیوار اتاق کودک اگر سفید رنگ باشد چقدر زیبا است.

دیوار اتاق کودک

دیوار اتاق کودک چه رنگی باشد؟

ست میز و صندلی

میز و صندلی های ناهار خوری را میتوانید از سبک های مختلف انتخاب کنید حتما که نباید ست باشند، به این ترتیب دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان متنوع تر خواهد شد مانند تصویر زیر.

اتاق ناهار خوری

دکوراسیون اتاق ناهار خوری

 

این قوانین دکوراسیونی را نادیده بگیرید + عکس

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی