قیمت طلا

پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت

تاریخ انتشار : 10 دی 1400کد مطلب : 71104زمان مطالعه : 1 دقیقه
نایب رئیس اتحادیه طلا، روند قیمتی بازار را در روزهای آینده پیش‌بینی کرد.

خبرآنلاین:نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره تحولات بازار سکه و طلا گفت:نرخ انس جهانی طلا طبق سنوات گذشته که در روزهای آغازین سال نو میلادی تغییر می‌کند، روز پنجشنبه دو روز مانده به سال جدید میلادی به 1800 دلار رسید و نسبت به روزهای آغازین هفته 10 دلار کاهش یافت.

محمد کشتی‌آرای اظهارداشت:در طول یک هفته اخیر نرخ ارز نوسان چندانی نداشت و در نتیجه هفته آرام و با ثباتی را در بازار طلا، سکه و ارز شاهد بودیم.

وی بیان کرد:در هفته گذشته قیمت انواع سکه رشد داشت و آن به دلیل افزایش حباب سکه بود بدین ترتیب که حباب سکه در ابتدای هفته گذشته در محدوده 280 هزارتومان تا 300 هزار تومان بود و روز پنجشنبه به 380 هزار تومان رسید.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:حباب سکه در هفته گذشته به طور متوسط 100 هزار تومان افزایش داشت و این افزایش موجب رشد قیمت انواع سکه بود.

وی پیش‌بینی کرد:این روزها موضوع مذاکرات برجام مطرح است و در این روزها یکی از دلایل ثبات بازار بالا رفتن ارزش ریال است و این خود متاثر از مذاکرات است و به نظر می‌رسد این رویه در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد و تثبیت بازار ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/م

پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : نرخ طلا
وبگردی