قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی
فروشگاه اینترنتی خانومی همزمان با انتظار افزایش قیمت ها در روند کنونی تصمیم گرفته است تا قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی خود را ثابت نگه داشته و تخفیف هایی برای رفاه حال مشتریان در کشور بر روی محصولات خود اعمال کند.

کاهش شدید قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی برند در یک فروشگاه اینترنتی

کشور ایران یکی از مصرف کنندگان اصلی لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان است و همین امر باعث ایجاد نگرانی در میان خریداران این محصولات در هفته گذشته با شرایطی که پیش آمد شد. افزایش قیمت برخی از حامل های انرژی با توجه به اینکه بر روی قیمت نهایی محصولات برای رسیدن به دست مشتریان دارد، فروشگاه اینترنتی خانومی اعلام کرده است که محصولات آرایشی و بهداشتی این فروشگاه افزایش قیمتی نخواهد داشت و به منظر رفاه حال خریداران، قیمت ها ثابت نگه داشته شده است.

فروشگاه اینترنتی خانومی یکی از بزرگترین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی است که میزان بسیار زیادی از لوازم آرایشی و بهداشتی خریداران در کشور را تأمین می کند.

مدیرعامل فروشگاه خانومی در همین امر اظهار داشت:«با افزایش نرخ بنزین تصمیم گرفتیم تا قیمت محصولات ثابت نگه داشته شود و افزایشی در قیمت محصولات فروشگاه صورت نگیرد. همچنین برای کمک به سبد خانوار، تخفیف های بالاتر از 50 درصد بر روی برخی از محصولات اعمال شده تا بتواند به کاهش هزینه خانواده‎ها در این شرایط کمک کند.»

فروشگاه خانومی، مشتری محوری را سر لوحه کار خود قرار داده است و قصد دارد تا در شرایط کنونی در کنار خانواده ها بوده و به کاهش هزینه آن ها کمک کند.

 

فروشگاه خانومی به منظور کمک به سبد خانوار تصمیم گرفته است تا کمپین «حراج جمعه» را از 6 تا 8 آذر ماه برگزار کند. این کمپین در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد. در این کمپین هر روز و در طی سه نوبت در طول روز تخفیف های ویژه ای برای خریداران لوازم آرایشی و بهداشتی در نظر گرفته شده است.

هدف از برگزاری حراج جمعه این است که خانواده ها بتوانند در این حراج لوازم آرایشی و بهداشتی مورد نیاز خود را با کمترین قیمت ممکن تأمین کنند. البته این تخفیف ها به صورت محدود بوده و به سرعت تمام می شود. علاقه مندان برای اینکه بتوانند در حراج جمعه فروشگاه اینترنتی خانومی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند پیشنهاد می شود که در ساعات اولیه این حراج برای خرید اقدام کنند.

فروشگاه خانومی اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور است که از 6 سال پیش فعالیت خود را آغاز و به عرضه بهترین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن و ... پرداخته است.

این فروشگاه در حال حاضر با 250 برند به صورت رسمی در حال همکاری است و محصولات آرایشی و بهداشتی را به صورت مستقیم از تولیدکنندگان داخلی و همچنین وارد کنندگان معتبر به دست مشتریان در سراسر کشور می رساند.

فروشگاه خانومی همچنین به ارائه خدماتی همچون مشاوره برای خرید محصول متناسب با نوع نیاز در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی محصول متناسب با نیاز خود را خریداری کنند.

علاقه مندان به خرید از فروشگاه خانومی می توانند به وبسایت این فروشگاه مراجعه کنند.

کاهش شدید قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی برند در یک فروشگاه اینترنتی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی