قیمت میوه

قیمت میوه‌های تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1400کد مطلب : 46267زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: برای ایام عید نوروز هر کیلو پرتقال 9هزار تومان، سیب قرمز 11هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان عرضه خواهد شد.

ایسنا:حشمت اله عسگری در تشریح تمهیدات استانداری تهران برای بازار شب عید و عرضه میوه تنظیم بازاری در سطح استان گفت:ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها انجام شده است و از این بابت جای نگرانی نیست. 3 هزار تن پرتقال و 1800 تن سیب برای این ایام ذخیره شده که بر اساس نظرات کارشناسی اعضای ستاد تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلو پرتقال 9هزار تومان، سیب قرمز 11هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شده که در سطح استان عرضه خواهد شد.

وی درباره نظارت بر عرضه کالاها در این ایام نیز گفت:تیم‌های گشت و نظارت متشکل از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی نسبت به فعال سازی گشت‌های کشیک اقدام و تمهیدات نظارتی را تشدید کرده‌اند. بی تردید اصلاح و نظارت بیشتر بر شبکه توزیع، دسترسی عموم مردم به کالاهای اساسی را تسهیل و قیمت‌ها در سطح بازار را متعادل خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران تاکید کرد:برخورد قانونی بامتخلفان و اخلال‌گران بازار با جدیت در دستور کار دستگاه‌های نظارتی استان قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت ها بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/م

قیمت میوه‌های تنظیم بازاری شب عید اعلام شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی