لاغر شدن
عکس خانوادگی که از قبل و بعد لاغر شدن گرفته شده بود به خوبی نشان داد که در مدت چند ماه چطور تمام اعضای این خانواده با موفقیت وزن خود را کاهش دادند.

خانواده ای که همگی باهم لاغر شدند

تناسب اندام و کاهش وزن قبل از داشتن رژیم غذایی و برنامه ورزشی نیاز به اراده قوی دارد تا فرد را در مسیر تقریبا دشوار لاغر شدن یاری کند. مثل تمام داستان هایی که در مورد افراد موفق در کاهش وزن شنیده اید این بار هم مسمم بودن و خستگی ناپذیری راز رسیدن به وزن ایده آل اعضای خانواده چینی بوده است .
Chinese Family Spends 6 Months Working Out, And Here Are Their Before-And-After Pics
لاغر شدن

عکس جالب از لاغر شدن خانوادگی یک خانواده چینی 

خانواده چینی 6 ماه برای لاغر شدن تلاش کردند

آنها می گویند :داشتن ذهن و مغز قوی نیاز به جسمی قدرتمند و سالم دارد ؛ عکاس جوان با خانواده اش تصمیم به کاهش وزن گرفتند تصمیمی که می دانستند مطمئنا آنقدرها هم ساده نخواهد بود. مرد جوان 32 ساله که عکاسی را به طور حرفه ای انجام می دهد تصمیم گرفت از ابتدای روزی که قصد کاهش وزن گرفتند تا زمان رسیدن به وزن و اندام ایده آل از مراحل این روند عکس بگیرد و تفاوت ها را به خوبی درک کند.
ایده ی کاهش وزن ابتدا از مادر "جیسی" عکاس جوان آغاز شد ، همسر "جیسی" باردار بود و مادرش می دانست که باید بعد از تولد نوزاد و عضو جدید خانواده عروسش را در مراقبت از او یاری کند برای همین نیاز به جسمی سالم دارد و اولین قدم برای رسیدن به سلامت جسمی او در آن شرایط کاهش وزن بود. این ایده اعضای دیگر خانواده را نیز تشویق کرد تا همگی در این برنامه کاهش وزن و لاغری شرکت کنند.
ورزش های برنامه ریزی شده و اصولی تحت نظر یک مربی متخصص و رعایت رژیم لاغری تجویز شده توسط متخصص رژیم درمانی شروع شد و بعد از 6 ماه این خانواده به اندام ایده آل خود رسیدند ، ایده آلی که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک به وضوح مشاهده می کنید.

تصاویر جالب از قبل و بعد لاغر شدن خانواده چینی در مدت 6 ماه

لاغر شدن
لاغر شدن
عکسهای قبل و بعد لاغر شدن طی مراحل کاهش وزن در مدت 6 ماه 
لاغر شدن
لاغر شدن

تفاوت اندام پدر و پسر چینی در عکسهای قبل و بعد لاغر شدن

خانواده ای که همگی باهم لاغر شدند ! + تصاویر

4.934
این مطلب مفید بود ؟331
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن
وبگردی