داریوش مهرجویی
عبدالله اسکندری گریمور مشهور بعد از چند همکاری با داریوش مهرجویی بار دیگر در ساخته جدید آقای کارگردان با او همکاری میکند.

عبدالله اسکندری در لامینور داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی کارگردان مشهور سینما است که آثار ماندگاری را برای سینمای ایران ساخته است و حالا بعد از سالها دوری از سینما با فیلم لامینور به سینماها می آید.

لامینور ساخته جدید داریوش مهرجویی بعد از حدود 6 سال دوری از سینماها است که با چهره پردازی گریمور مشهور سینما و تلویزیون جلوی دوربین میرود.

همکاری مجدد اسکندری و مهرجویی بعد از سالها در لامینور

لامینور بیست و ششمین فیلم سینمایی داریوش مهرجویی است که از هفته گذشته وارد مرحله پیش تولید شد.

داریوش مهرجویی

فیلم جدید داریوش مهرجویی در راه است

داریوش مهرجویی و عبدالله اسکندری سالها پیش در آثاری چون هامون ، درخت گلابی ، بانو ، پری و دختردایی گمشده با هم همکاری داشتند و حالا در تجربه ای جدید در لامینور کنار یکدیگر قرار گرفتند.

عبدالله اسکندری

همکاری عبدالله اسکندری با داریوش مهرجویی در لامینور

فیلم سینمایی لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی ، تهیه کنندگی رضا درمیشیان و نویسندگی مشترک وحیده محمدی فر و داریوش مهرجویی بعد از سپری کردن مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران جلوی دوربین بهرام بدخشانی فیلمبردار مطرح سینما میرود.

عبدالله اسکندری

عبدالله اسکندری و داریوش مهرجویی در کنار خشرو شکیبایی و عزت الله انتظامی

داریوش مهرجویی یکی از چهره های مطرح دنیای کارگردانی است که ساخت فیلم هایی چون هامون ، بانو ، گاو ، پستچی ، دایره مینا ، اجاره نشین ها ، سارا ، پری ، لیلا ، درخت گلابی، مهمان مامان، سنتوری ، نارنجی پوش، چه خوبه که برگشتی و .... را در کارنامه هنری اش دارد.

داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی لامینور را می سازد

فیلم سینمایی اشباح آخرین ساخته داریوش مهرجویی است که سال 92 ساخته شد و این کارگردان سرشناس حالا بعد از گذشت 6 سال جدیدترین اثر سینمایی اش را جلوی دوربین میبرد.

لامینور داریوش مهرجویی با عبدالله اسکندری گریمور مشهور

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی