داریوش مهرجویی
داریوش مهرجویی کارگردان فیلم لامینور متقاضی اکران نوروزی این فیلم شد و در صورت موافقت بعد از 6 سال با لامینور به سینماها می آید.

لامینور داریوش مهرجویی متقاضی اکران نوروزی شد

فیلم سینمایی لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان متقاضی اکران در نوروز 99 شد.

این فیلم سینمایی که همه منتظر اکران آن در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بودند در این جشنواره حاضر نشد و عوامل این فیلم درخواست اکران نوروزی دادند و در صورت موافقت داریوش مهرجویی بعد از 6 سال به سینماها می آید.

بازگشت داریوش مهرجویی بعد از 6 سال به سینماها

صفحه فیلم لامینور با انتشار این خبر نوشت:

‏داریوش مهرجویی متقاضی اکران نوروز شد. سازنده سنتوری پس از 6 سال دوری از سینما با لامینور به سینماها می آید. داریوش مهرجویی برای اکران نورزی فیلم تازه اش لامینور متقاضی اکران نوروزی شد تا پس از شش سال دوری از سینما شاهد نمایش فیلم تازه اش در نوروز 1399 باشیم.

داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی از کارگردان های سرشناس و پیشکسوت سینمای ایران است که بیش از نیم قرن از عمرش را در راه هنر و سینمای ایران صرف کرد و فیلم های ماندگاری را به یادگار گذاشت.

فیلم لامینور داریوش مهرجویی که گفته میشود شباهت هایی به فیلم سنتوری دارد ماجرای یک نوازنده سنتور است و به جای شخصیت مرد قصه سنتوری پردیس احمدیه نقشی اصلی این فیلم را ایفا میکند.

پردیس احمدیه

بازیگران فیلم لامینور عبارتند از:

علی نصیریان ، پردیس احمدیه، سیامک انصاری ، بیتا فرهی، علی مصفا ، مهرداد صدیقیان ، بهناز جعفری، کاوه آفاق ، امرالله صابری، رضا داودنژاد، دیبا زاهدی، سیامک ادیب، محمد رضا شهبانی نوری، شراره رنجبر، محمد جواد جعفرپور، مهرنوش ذوالفقاری، محمد هادی عطایی، مهدی مرتضایی، یاسمن کوزه گر، هومن بهزادی، شیدا مودب، هانا وارسته، سبحان خسروی، احمد یاوری، فرهاد ریش سفیدی، علی بلوردی و فریماه فرجامی بازیگران فیلم لامینور هستند.

داریوش مهرجویی و علی نصیریان

علی نصیریان و داریوش مهرجویی که تجربه همکاری با یکدیگر را در کارنامه هنری شان دارند بار دیگر و برای ششمین بار با هم همکاری کردند.

داریوش مهرجویی و رضا درمیشیان

لامینور داریوش مهرجویی مهمان نوروزی سینما ها میشود؟

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : صفحه فیلم لامینور / عکاس:فاطمه حسنوند / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی