لاک پشت عجیب الخلقه
در یک باغ وحش واقع در شرق چین از یک لاک پشت عجیب الخلقه که دارای دو سر می باشد و چهره ای وحشتناک دارد مراقبت می شود.

لاک پشت عجیب الخلقه 2 سر

حیوانات نیز همانند ما انسان ها می توانند دچار اختلالات ژنتیکی شوند که با دیدن آنها قطعا در ابتدا شوکه خواهیم شد. اما حیواناتی که دچار اختلالات ژنتیکی می شوند همانند انسان هایی که با اختلالات ژنتیکی به دنیا می آیند، عمر بسیار کوتاهی دارند و ممکن است به سرعت پس از تولد جان خود را از دست دهند و به همین دلیل بعد از متولد شدن این حیوانات، آنها را تحت مراقبت های ویژه قرار می دهند تا عمر آنها به زودی به پایان نرسد.

اخبرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که در آن یک مار دو سر قهوه ای رنگ معرفی شد که به شدت دارای چهره ای وحشتناک بود و با دیدن آن کمی احساس ترس و وحشت در وجود ما رخ می داد. با این وجود روز گذشته ویدیویی عجیب و غریب از یک لاک پشت دو سر در صفحات مجازی منتشر شد که توانست در طی چند ساعت هزاران بار دیده شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

لاک پشت عجیب الخلقه

لاک پشت عجیب و غریب دوسر

روز گذشته ویدیویی عجیب و بارو نکردنی از یک لاک پشت دوسر در حیات وحش شهر شانرائو واقع در شرق چین منتشر شد که برای بسیاری از کاربران عجیب و باور نکردنی بود. لازم به ذکر است که مقامات این باغ وحش اعلام کردند که به هیچ وجه این لاک پشت عجیب الخلقه را به اماکن دیگر منتقل نخواهند کرد و خودشان به تنهایی از این لاک پشت مراقبت به عمل خواهند آورد.

همچنین این نوع لاک پشت متعلق به جنوب ایالات متحده و شمال مکزیک است که در خانواده های چینی بسیار محبوب هستند و بهعنوان حیوان خانگی از آنها نگهداری می کنند.

با این وجود این لاک پشت برای بازدید عموم در یک جعبه پلاستیکی و شفاف قرار گرفته است و طبق آخرین آمار گفته شده است که شاید این لاک پشت عجیب الخلقه طول عمر 20 الی 30 ساله ای داشته باشد.

ویدیو لاک پشت عجیب الخلقه 2 سر

لاک پشت عجیب الخلقه که دارای دو سر می باشد

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی