لیلا حاتمی

لباس لیلا حاتمی درجمع 10 لباس برتر جشنواره کن+عکس

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1395کد مطلب : 44604زمان مطالعه : 1 دقیقه
لباس لیلا حاتمی در مراسم اختتامیه جشنواره کن در جمع 10 لباس برتر مراسم فرش قرمز اختتامیه کن قرار گرفت.

رتبه لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن

لیلا حاتمی دختر بزرگ مرد سینمای ایران علی حاتمی است که یکی ازپر افتخارترین های دنیای هنر است . لیلا حاتمی که چند روز پیش در جشنواره فجر با افتخار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را به خانه برد امروز نامش به عنوان یکی از خوش پوش ترین های جشنواره کن مطرح شد .

لباس لیلا حاتمی که روزهای اخیر در محافل بین المللی و از جمله در فستیوال کن نامش مطرح و بسیار مورد توجه رسانه های دنیا بود، از سوی یکی از مهم ترین مراکز لباس و مد دنیا به عنوان یکی از 10 لباس برتر مراسم فرش قرمز اختتامیه کن انتخاب شد.

به نوشته وب سایت مرکز ورلدفشن ترندز در حالی که صدها بازیگر زن و مرد مشهور در این مراسم حضور داشتند، 10 نفر بیش از سایرین درخشیدند. در لیستی که این موسسه منتشر کرده، نام شریل کول، پاس وگا، نیکول کیدمن، چن تینگ جیا، کامیلا آلوز، دایانا کروگر، اوا لانگریا، لیلا حاتمی، فریدا پینتو و کریسچن استورات دیده می شود.

لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن

لباس لیلا حاتمی

لیلا حاتمی با لباسی خاص در جشنواره کن

در این باره، پرس تی وی با چاپ تصویر لیلا حاتمی در مراسم اختتامیه فستیوال کن نوشت که بازیگر مطرح ایرانی که فوق العاده به زبان فرانسه مسلط است، جایزه بزرگ کن Grand Prix را به "متئو گارونه” کارگردان فیلم «واقعیت» اهدا کرد.

لباس لیلا حاتمی درجمع 10 لباس برتر جشنواره کن+عکس

3.922
این مطلب مفید بود ؟175
برگرفته از فردا / م.ف
وبگردی