لباس مجالس رسمی
انتخاب لباس زنانه برای مجالس رسمی و غیر رسمی کار سختی است که خانم ها را دچار سردرگمی میکند, بهترین مدل لباس های زنانه برای انواع مجالس کدام اند؟

انتخاب لباس برای مجالس رسمی و غیر رسمی

پس از دعوت شدن به مجالس و مهمانی های رسمی و غیر رسمی این سوال در ذهن خانم ها بوجود می آید که حالا باید چی بپوشم تا مناسب آن مجلس باشد؟ اگر برای مجالس مختلف در انتخاب لباس به مشکل برمیخورید و نمیدانید چه لباسی باید بپوشید با ما در ادامه همراه باشید.

لباس مناسب برای مجالس رسمی

اگر به یک مجلس رسمی دعوت شده اید بهترین گزینه برای شما یک پیراهن مشکی بلند است که با کفش پاشنه بلند یک ست عالی میشود. پیراهن تان اگر آستین دار باشد خیلی بهتر است و استایل تان را رسمی تر میکند, یک پیراهن ساده و شیک مشکی که میتوانید آن را با کت و شلوار همسرتان ست کنید و در مجلس به عنوان یک زوج خوشتپ بدرخشید. اکسسوری ها و زیورالات را فراموش نکنید حتما از گوشواره و گردنبند استفاده کنید تا تیپ تان خیلی هم ساده نباشد.

لباس مجالس رسمی

لباس مجلسی رسمی زنانه

مدل مویی ساده ولی شیک برای خود انتخاب کنید, میتوانید موهایتان را سشوار بکشید یا یک شینیون ساده پشت سرتان درست کنید, حالا دیگر شما اماده رفتن به یک مجلس رسمی هستید.

لباس مناسب مجالس غیر رسمی

برای مجالس غیر رسمی مانند جشن تولد میتوانید از لباس های مدل دار و پیراهن های کوتاه استفاده کنید, دقت کنید مدل لباسی که در مجالس رسمی میپوشید و مدل لباسی که قرار است در جشن تولد بپوشید با هم فرق داشته باشند.

لباس های غیر رسمی بهتر است کوتاه و به رنگ روشن باشند مانند سفید, قرمز, بنفش و ... برای مجالس غیر رسمی میتوانید شومیز و دامن, کت و شلوار اسپرت هم بپوشید.

لباس مجلسی

لباس مجلسی برای جشن های غیر رسمی 

بهترین مدل لباس ها برای مجالس رسمی و خودمانی + عکس

3.391
این مطلب مفید بود ؟6031
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : لباس مجلسی
وبگردی