لباس مجلسی تابستانه 97
لباس مجلسی های دخترانه تابستانه سال 97 مدل ست نیم تنه و دامن های شیک در انواع گیپور, حریر و کرپ مد شده اند که قطعا خوشتان می آید.

لباس مجلسی تابستانه برای دختران جوان

تابستان, فصلی است که در آن بازار مراسم عروسی و جشن ها داغ است و شمایی که به این مراسم ها دعوت میشوید باید لباس مجلسی تابستانه و مناسبی داشته باشید تا گرمای هوا برایتان قابل تحمل باشد, الان که در گرم ترین روزهای تابستان هستیم بهترین گزینه برای مجالس پوشیدن نیم تنه و دامن است که کاملا شیک و دخترانه هستند.

لباس مجلسی تابستانه

لباس مجلسی تابستانه دخترانه

لباس مجلسی های تابستانه باید جنس های خنکی داشته باشند تا شما در شلوغی مراسم زیاد گرمتان نشود. نیم تنه ها انواع مختلفی دارند حریر, گیپور, کرپ, آستین دار, بدون آستین, یقه اسکی, یقه باز و... که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارد اما برای تابستان بهتر است نیم تنه های حریر که بدون آستین و یقه باز هستند را انتخاب کنید.

لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی دخترانه شیک

پارچه لباس مجلسی در فصل تابستان هرچه نازک تر باشد بهتر است و کمتر احساس گرما میکنید, لباس مجلسی های تابستانه باید بدون آستین و یقه باز باشند تا در گرمای شدید هوا احساس خوبی داشته باشید.

مدل لباس مجلسی های تابستانه دخترانه سال 2018 در طرح های نیم تنه و دامن را در ادامه مشاهده کنید, این سبک لباس مجلسی ها برای فصل گرم سال بسیار مناسب اند و مدل ها مد روزی هم دارند.

نیم تنه گیپور

نیم تنه و دامن گیپور مشکی مجلسی

نیم تنه و دامن کوتاه

مدل نیم تنه و دامن کوتاه مجلسی

دامن گیپور مجلسی

دامن گیپور مجلسی با ست نیم تنه

ست لباس دخترانه

ست لباس دخترانه برای جشن و مهمانی

ست لباس مجلسی

ست لباس مجلسی با دامن کلوش

نیم تنه و دامن

نیم تنه و دامن بلند مجلسی

لباس مجلسی 2018

لباس مجلسی 2018 دخترانه و تابستانی

لباس مجلسی تابستانه سال 97 ست نیم تنه و دامن + تصاویر

4.277
این مطلب مفید بود ؟6512
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی