لباس مجلسی کوتاه 2018
این مدل لباس مجلسی های کوتاه 2018 فوق العاده شیک و مجلل تمام کار شده مناسب برای مراسم عروسی و حنابندان فامیل های درجه یک هستند.

لباس مجلسی کوتاه کار شده 2018 زنانه

لباس مجلسی های کوتاه انتخاب خانم های جوان برای مراسم های عروسی و حنابندان است, لباس مجلسی های کار شده در انواع آستین دار و بدون آستین انتخاب مناسبی برای مجالس عقد, عروسی و حنابندان در سال 97 هستند. این مدل لباس مجلسی های کار شده با پنل, سنگ دوزی شده, منجوق دوزی شده, ملیله دوزی شده در رنگ ها و طرح های مختلف هستند که برای خانم های 20 تا 30 سال مناسب اند.

لباس مجلسی کوتاه 2018

لباس مجلسی کوتاه کار شده

این مدل لباس مجلسی های جدید بالای زانو هستند و در انواع یقه هفتی باز, یقه گرد بسته و یقه ایستاده وجود دارند که به توجه به فرم گردن تان میتوانید انتخاب کنید. با لباس مجلسی های کوتاه باید کفش پاشته 10 سانتی بپوشید تا استایل مجلسی شیک تری داشته باشید. اگر لباس مجلسی و یا پیراهن تان یقه باز است گردن تان را خالی نگذارید حتما از یک گردنبند ظریف و زیبا استفاده کنید تا استایل تان تکمیل شود.

لباس مجلسی 2018

لباس مجلسی 2018 زنانه بدون آستین

لباس مجلسی های تمام کار شده ترند سال 97 هستند و بین خانم های جوان بسیار پرطرفدارند, خانم های تازه عروس میتوانند با انتخاب این مدل لباس مجلسی در مجالس مختلف مانند ستاره بدرخشند.

لباس مجلسی کار شده

لباس مجلسی تمام کار شده کوتاه

لباس مجلسی 97

لباس مجلسی شیک سال 97

لباس مجلسی

لباس مجلسی منجوق دوزی شده

لباس مجلسی

لباس مجلسی ملیله دوزی شده

لباس مجلسی

لباس مجلسی آستین دار کار شده

لباس مجلسی

لباس مجلسی مناسب برای خواهر عروس

لباس مجلسی

لباس مجلسی مناسب برای خواهر داماد

لباس مجلسی کوتاه 2018 برای خانم های جوان + تصاویر

3.676
این مطلب مفید بود ؟5422
وبگردی