لباس پوست حیوانات
لباس هایی با طرح پوست حیوانات طرفداران خاص خودشان را دارند اما باید بدانید اینگونه لباس ها را با چی ست کنید.

لباس هایی با طرح پوست حیوانات را چطور بپوشیم؟

طی سال های اخیر اغلب خانم ها به پوشیدن لباس هایی با طرح پوست حیوانات علاقه نشان داده اند. این طرح لباس ها باید با در نظر گرفتن تیپ و قیافه شما با یک سری لوازم و اکسسوری ها هماهنگ شوند تا زیبایی ینگونه لباس ها را بیش از پیش نشان دهند.

در لباس ها، کیفها و کفش ها از طرح هایی مانند طرح پوست حیوانات برای طراحی استفاده میکنند که به اصطلاح به آن Animal Prints میگویند. طرح پوست حیوانات نظیر پلنگ یا یوز پلنگ، پوست گورخر و مار، باله های ماهی و غیره از جمله طرح هایی هستن که هیچ وقت از مد نمی افتند. به خاطر همینه که همیشه لباس هایی با اینگونه طراحی ها رو میتونین در فروشگاه ها پیدا کنین. همچنین شما میتونین از این طرح ها در لباس های مختلفتون استفاده کنید یا حتی لوازم جانبی ای که به همراه دارین.

لباس پوست حیوانات

لباس هایی با طرح پوست حیوانات

بلوزهای طرح دار و شلوار جین
اگر از بلوزی با طرح پلنگی استفاده میکنید پوشیدن شلوار جین به همراه اون بهترین انتخابه. در صورت پوشیدن تاپ هایی با طرح پوست حیوانات میتونین از شلوارک های کوتاه کتان یا جین استفاده کنید.

پیراهن هایی با طرح پوست حیوانات مناسب برای دورهمی های دوستانه

اگه دوست دارین که در جمع دوستاتون، انتخاب متفاوتی داشته باشین و توی دید باشین میتونین یکی از طرح های پلنگی یا پوست ماری رو برای پیراهنتون انتخاب کنید. مدل ماکسی یا کوتاه و حلقه ای اون انتخاب های خوبی هستن و به راحتی میتونین با لوازم جانبی سیاه و سفید مانند کیف، کفش یا زیورآلات اونها رو ترکیب کنید.

دامن های پلنگی انتخابی متفاوت و زیبا
اگه طرفدار پوشیدن دامن هستین میتونین از بین طرح های پوست حیوانات انتخاب های گسترده ای داشته باشین که با ترکیب به جا با سایر لباس ها بسیار شیک و زیبا میشه. ساده ترین راه برای ست کردن لباس با این دامن ها انتخاب بلوزی به رنگ مشکی یا سفیده، چون با هر سبک و رنگی همخونی داره. مطمئنا پوشیدن یه تیشرت تنگ و طرح دار اصلا برای ست کردن با دامن های پلنگی یا پوست ماری مناسب نیست.

کت های طرح پلنگی
لباس های جین و لباس هایی به رنگ های سفید و مشکی از بهترین و راحت ترین گزینه در ست کردن با لباس های طرح پلنگی یا پوست ماریه. پس از این ترکیب زیبا غافل نشید. میتونین کت پلنگی رو با انواع شلوارهای جین و کتان، دامن های کوتاه و بلند استفاده کنید.

شلوارهایی با طرح پوست حیوانات
شلوارهای کتان، جین و یا هر چیز دیگری که با این طرح ها عرضه بشه، برای پوشیدن با تاپ های ساده بسیار مناسبند. با توجه به رنگ شلوار طرح و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کرده و استفاده کنید.

اصول ست کردن لباس هایی با طرح پوست حیوانات

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برگرفته از دو نفره -/ح
وبگردی