لباس پوشیدن آقایان
سبک لباس پوشیدن آقایان جذاب و جنتلمن در سال 2018 سبک مینیمال است که هم ساده است و هم امروزی.

اصول لباس پوشیدن آقایان

برای خوشتیپ و شیکپوش شدن لازم نیست حتما لباس های جدید بخرید با همان لباس هایی که دارید فقط باید سبک لباس پوشیدن تان را عوض کنید, باید سبکی که مخصوص خودتان باشد را پیدا کنید. مثلا سبک مینیمال مناسب ترین انتخاب است که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشوید.

تغییر در سبک لباس پوشیدن

اگر برای کمتر نشان دادن سن تان مانند پسران جوان لباس میپوشید بهتر است هرچه سریع تر سبک لباس پوشیدن تان را عوض کنید و سبک های مردانه تر را انتخاب کنید, آقایان جنتلمن سبک لباس پوشیدن مردانه را برای خود انتخاب میکنند و سراغ لباس های جلف نمیروند. اگر هم دوست دارید تیشرت بپوشید سمت تیشرت هایی که طرح های کارتونی دارند نروید و تیشرت های ساده برای خود انتخاب کنید.

لباس پوشیدن آقایان

انتخاب شلوار جین و کتان

یکی از رازهای آقایان شیکپوش استفاده از شلوار جین های تیره است که با انواع تیشرت ها هم ست میشوند. جین های تیره یک انتخاب مناسب برای سنین مختلف هستند, فقط باید شلواری را انتخاب کنید که مچ پایتان مشخص نباشد و زدگی و پارگی روی آن نباشد.

شلوار کتان یک انتخاب شیک که هیچوقت از مد نمی افتد و با انواع لباس ها ست میشود, شلوارهایی به رنگ قرمز و سبز مناسب شما نیستند شما باید شلوار کتان کرمی و سرمه ای و... انتخاب کنید.

لباس پوشیدن آقایان

کفش مناسب آقایان خوشتیپ

شما یک مرد بالغ هستید که باید کمتر از کتانی و کفش های اسپرت استفاده کنید به جای آن ها میتوانید کفش های چرمی و کلاسیک برای خود انتخاب کنید. چکمه های مردانه گزینه مناسبی برای فصل های پاییز و زمستان هستند که استایلی مردانه و جذاب به شما میبخشند.

لباس پوشیدن مردانه به سبک جذاب و مثل جنتلمن ها

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی