لباس پوشیدن ابرو گوندش

لباس پوشیدن و آرایش به سبک ابرو گوندش + تصاویر

کد مطلب : 9894تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
لباس پوشیدن و آرایش کردن ابرو گوندش خواننده ی ترک که یکی از خوش لباس ترین و خوش آرایش ترین زنان مشهور دنیاست رازهایی دارد که در ادامه با برخی از آنها آشنا می شوید.

لباس پوشیدن و آرایش کردن ابرو گوندش خواننده ی ترک که یکی از خوش لباس ترین و خوش آرایش ترین زنان مشهور دنیاست رازهایی دارد که در ادامه با برخی از آنها آشنا می شوید.ابرو گوندش سالهاست که به عنوان یکی از پرطرفدارترین خواننده های زن فعالیت می کند و همیشه نوع ارایش و لباس پوشیدنش منحصر به فرد و جذاب است.

ابرو گوندش

 

راز جذابیت او چیست؟

سادگی شرط اول او در انتخاب لباس و نوع آرایش است

سادگی نه به معنای اینکه یکنواخت باشد و هیچ جذابیتی نداشته باشد بلکه او همیشه در انتخاب نوع آرایش و لباس از شلوغی و در هم بر هم بودن فاصله می گیرد. او را تا سالها پیش اکثر اوقات با تیپ هایی اسپرت و شیک که جوانی و جذابیت او را بیشتر نمایان می کرد می دیدیم و بعد ها هم حتی بعد از ازدواج او لباس های مخصوصی که برای کنسرت هایش می پوشد از طراحی های خاص اما بیشتر با پارچه های ساده هستند.

ابرو گوندش

 

آرایش به سبک ابرو گوندش

زمانی که نام ابرو گوندش را می شنویم اولین چیزی که از او رد ذهن ما نمایان می شود ابروهای کشیده و صورت جذاب اوست. او در تمام این سالها زیبایی را در عین سادگی داشته است نه اینکه آرایش صورت او کم باشد بلکه آرایش محو و لایت صورت او نوعی سبک را به وجود آورد که زیبایی رننده ای نداشته باشد و بیننده با دیدن چهره ی او اینگونه فکر کند که خود او به اینقدر زیبا است و نیازی به آرایش خاصی ندارد.

ابرو گوندش

 

در انتخاب سبک بی پروا اما میانه رو:

آرایش برنزه و پوشیدن لباس های مدلینگهای مشهور دنیا یکی از اصل های جدید اوست اما هر چیزی در حد تعادل در او دیده می شود. سادگی در عین به روز بودن از شگردهای اوست و استمرار او در حفظ همین سبک باعث شده تا به عنوان استایل ابرویی جا بیفتد. این هم یکی از ترفندهای چهره ها برای حفظ خودشان در یادهاست.

لباس پوشیدن و آرایش به سبک ابرو گوندش + تصاویر

3.4253
این مطلب مفید بود ؟17479
منبع : نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مانی1394-08-17
اتفاقن ستاره نیستن لامپ های کم مصرف هستن بازیگری درایران همچین سخت وتکنیکی نیست ادم باید استعدادفوق العاده ای داشته باشه هرکسی با یک هوش طبیعی میتونه ازعهده این کاربربیاد فقط ورورد به بازیگری هوش وترفندورابطه ومخ زدن میخادکه ادم بتونه واردش بشه
79
وبگردی