پیامک های تبلیغاتی
تا بحال چند روش برای لغو پیام های تبلیغاتی امتحان کرده اید؟اگر باز هم نتوانستید حریف این پیامک های مزاحم و اعصاب خرد کن بشوید، راهی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که به طور قطعی و همیشگی از شر آن ها خلاص شوید.

تنها راه قطعی و همیشگی لغو پیامک های تبلیغاتی

فرض کنید که قرار است امروز یک نفر برایتان مبلغ صدهزار تومان واریز کند. توجه بفرمایید که فرض محال محال نیست. طبیعتا شما در تمام 3600 ثانیه در هر ساعت شش دانگ حواستان به تلفن همراهتان است تا پیامک واریز را دریافت کنید. درست در همین شرایط است که اپراتور همراه شما با فرکانس دو پیامک در دقیقه پیاده روی روی اعصاب شما را شروع می کند و آن قدر پیام تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی به دلتان می بندد که به قول عزیزی، پیام دانتان پاره شود. به طور مثال:

ساعت 11:47

مشترک گرامی در صورتی که قبض خود را پرداخت نکرده اید ننگ بر شما. اما با این حال می توانید با پرداخت از طریق نرم افزار فلان پرداخت بهمان گستر ایرانیان از نیم درصد تخفیف ویژه در مکالمات درون شبکه بهره مند شوید.

ساعت 11:48

مشترک گرامی برای دریافت آواهای انتظار با صدای چنگیز صدادار کافیست عدد 75763 را به همین شماره ارسال نمایید.

ساعت 11:49

مشترک گرامی اگر قبض خود را پرداخت نموده اید که از شما متشکریم در غیر صورت و در صورت تمایل به تاخیر بیشتر در پرداخت، برای ارسال شرخر مربوطه به درب منزل شما گزینه 1 را ارسال فرمائید.

ساعت 11:50

مشترک گرامی، آیا در بزرگترین نظرسنجی دربی شرکت می کنید؟ اگر خواهش کنیم چطور؟

پیام های تبلیغاتی

 

خب در همین مواقع است که خون انسان به جوش آمده و حواله کردن ناسزاهایی از قبیل «پدر ژپتو» و «مادرتخصصی» هم تاثیری در کنترل خشم نخواهد داشت.

اپراتورهای همراه اخیرا مدعی شده اند که با ارسال پیامک به سامانه *800# پیامک های تبلیغاتی شما غیرفعال خواهد شد اما بدانید و آگاه باشید که پیامک های روان فرسای خود اپراتورها به هیچ عنوان شامل این گزینه نمی شود و برای غیرفعال کردن آن ها تنها روش پیشنهادی مهرآبادما پاسخگوست:

مواد لازم جهت روش پیشنهادی:

دیوار، یک عدد

قدرت تکلم، به میزان لازم

گوشی تلفن همراه، یک عدد

قندشکن، یک فروند

دست، دست کم دو دانه

لغو پیام های تبلیغاتی

 

مراحل انجام روش پیشنهادی:

ابتدا برای فوران خشم درونی سر خود را چهار مرتبه با زاویه مناسب به دیوار کوبیده و ناسزا بپراکنید.

سپس گوشی همراه خود را به پشت روی میز قرار دهید تا شاهد این منظره نباشد.

با استفاده از قندشکن گوشی خود را به 24 قسمت مساوی تقسیم کنید. (برای این کار می توانید طول گوشی را به 6 قسمت و عرض آن را به 4 قسمت تقسیم نمایید.)

در حالی که زیر لب به ناسزا گفتن ادامه می دهید هر قسمت را توسط یکی از دستانتان به گوشه ای پرتاب نمایید.

تبریک می گوییم.

شما از این به بعد هیچگونه پیام تبلیغاتی از اپراتور خود دریافت نخواهید نمود و می توانید با طیب خاطر و روان آسوده به زندگی بپردازید.

تنها راه قطعی و همیشگی لغو پیامک های تبلیغاتی

1.658
این مطلب مفید بود ؟1939
برگرفته از مهر/م.ن
وبگردی