لوسیون ناخن
یکی از اهداف استفاده از لوسیون ناخن تقویت و زیبایی آن است ، مشکلات شکستگی و نازیبا بودن ناخن های دست و پا را می تواندی با یک لوسیون طبیعی و پرخاصیت رفع کنید.

لوسیون ناخن برای مراقبت و تقویت ناخن ها :

عادت های زیادی وجود دارد که موجب قوت و سلامت ناخن می شود اگرچه هیچ کدام از آنها مواد مغذی و مرطوب ندارند. در این متن به لوسیون هایی که از روغن بادام و زیتون و سیر درست شده است می پردازیم. بعد از جذب این لوسیون ناخن از ضعیفی و شکنندگی به قوت و رطوبت می رسد. این محصولات صددرصد طبیعی و حاوی اسیدهای چرب ، آنتی اکسیدان و مواد معدنی است که تأثیرات آن ساختار ناخن را قوی حفظ می کند.

فواید مواد اولیه لوسیون تقویت کننده ناخن ها:

مصرف کردن این مواد به کوتیکول کمک می کند. این روش درمان خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد و از عفونت جلوگیری می کند این لوسیون برای افرادی که ناخن های بلند و زیبا دارند عالی است گذشته از همه این ها از شکنندگی ناخن های در حال رشد جلوگیری می کند.

روغن زیتون و بادام ویتامین e بالایی دارند ، همه ی این ها با گوگرد موجود موجب قوت ناخن می شود.

لوسیون ناخن

روش ساده و ارزان درست کردن لوسیون ناخن با مواد طبیعی در خانه

چگونه می توان لوسیون سیر و روغن را برای ناخن درست کنید ؟

دستور العمل این لوسیون خانگی بسیار آسان است و نسبت به محصولاتی که در لوازم آرایش ی ها بفروش می رسد ارزان تر است ،این مواد اولیه صد درصد طبیعی هستند و می توانید بدون هیچ ضرری استفاده کنید و به پوست هیچ گونه آسیبی نمی رساند.

مواد اولیه برای تهیه لوسیون ناخن :

8 عدد سیر - 1/2 فنجان روغن زیتون - 1/4 فنجان روغن بادام 

لوازم مورد نیاز : 

یک شیشه با در پوش - قلمو 

دستور العمل و روش تهیه لوسیون ناخن :

پوست سیر را بکنید و آن را  له کنید تا خمیری بدست بیاید سپس آن را داخل شیشه ای بریزید و با روغن بادام و زیتون بپوشانید . شیشه را 2 یا 3 روز در مکان تاریک قرار دهید.

نحوه استفاده لوسیون گیاهی زیبایی ناخن:

بعد از پاک کردن ناخن ها از لاک و مواد شیمیایی این مواد را با قلمو روی ناخن بمالید و منتظر بمانید تا جذب شود البته ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که قبل از خواب این مواد را روی ناخن بمالید و نشویید. سعی کنید هر روز از این لوسیون استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

با سیر برای زیبایی و تقویت ناخن لوسیون بسازید + روش

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ز.ن
وبگردی