خندوانه

ماجرای جالب لوون هفتوان در خندوانه

تاریخ انتشار : 6 دی 1395کد مطلب : 41629زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت تولد حضرت مسیح (ع) خندوانه میزبان بازیگر ارمنی لوون هفتوان در نقش دراکولا بود.

بازیگر ارمنی در شب میلاد مسیح درخندوانه

خندوانه شب گذشته به مناسبت تولد حضرت مسیح (ع) میزبان لوون هفتوان بود. لوون هفتوان بازیگر ارمنی سینما و تئاتر، به تازگی در فیلم «دراکولا» بازی کرده است.

رامبد جوان در ابتدای برنامه «خندوانه» به خاطر سالگرد زلزله بم یادی از مردم بم کرد و قرار شد خندوانه یک شب میزبان مردم بم باشد.

رامبد جوان ضمن تبریک میلاد مسیح از لوون هفتوان برای حضور در برنامه دعوت کرد.

جوان از لوون هفتوان خواست رویاپردازی کند. وی گفت:یک شاعر ارمنی برای سال نو اینگونه می گوید:«بیا سال نو قدمت مبارک، بیا و دنیا را به آرامش برسان. بیا تا انسان ها همدیگر را دوست داشته باشند. بیا که فقر و غنا بین همه تقسیم شود و لبخند به روی لب های کودکان جهان نقش ببندد». امیدوارم در آستانه سال نو رویای همه ما این باشد.

رامبد جوان در ادامه گفت:ان شاءالله اینگونه باشد و سوال کرد چکار کنیم کمتر خشن باشیم. هفتوان پاسخ داد:مهربان باشیم؛ حسادت نکنیم. از جایی که قرار داریم، احساس رضایت داشته باشیم. انسان ها هر کدام موجودات منحصر به فردی هستند . باید از بودن خودمان لذت ببریم.

هفتوان در ادامه درباره گم شدن گذرنامه خود و 19 سال دوری از ایران گفت:شرایط تاریخی متفاوت است. شاید جوانان به یاد نداشته باشند. کشوری به نام شوروی بود که 15 جمهوری داشت و ارمنستان جزو یکی از جمهوری ها بود. من برای شرکت در جشنواره تئاتر به آنجا رفته بودم. زمان برگشت متوجه شدم، پاسپورتم دزدیده شده است. به همین دلیل مجبور شدم به مسکو که جزو یکی از 15جمهوری بود، بروم چراکه تنها کشوری بود که پایتخت داشت. به سفارت ایران رفتم تا ورق عبور بدهم و از مسکو با پرواز به ایران برگردم .

خندوانه

حضور لوون هفتوان در برنامه خندوانه

وی ادامه داد:رفتن من به مسکو مصادف با فروپاشی حکومت شوروی شد و حکومت نظامی اعلام کردند. زمانی که به سفارت رفتم تا توجیه کنم ایرانی هستم، زمان زیادی طول کشید. آن موقع وسایل ارتباطی نبود. من قرار بود در یک روز جمعه کنار پدرم در ایران باشم اما در مسکو ماندنی شدم و هیچ وقت پدرم را ندیدم. خدارحمتش کند.

بازیگر «دراکولا» در خصوص ادامه تحصیل در مسکو اظهار داشت:ماه ها در مسکو ماندم و از طریق دوستانم پول به من رسید. شروع به خواندن زبان روسی کردم و به آکادمی هنرهای نمایشی روسیه رفتم. گفتم لیسانس تئاتر دارم و میخواهم ادامه تحصیل بدهم و نهایتا بعد از 19سال که مدارکم کامل شد، در سال 2010 به ایران برگشتم.

هفتوان در پاسخ به سوال جوان در خصوص اینکه در این مدت چقدردلتنگ ایران شد، پاسخ داد:اوایل هر شب، بعدها هفته ای یک بار خواب دوستانم را می دیدم به محض اینکه مدارکم تکمیل شد، بعد از یک هفته به ایران برگشتم.

جوان در ابن لحظه گفت:واقعا سرعت عمل در سفارت چقدر بالا بود! 19سال (خنده)؛ البته تحسین برانگیز است. باید ببینیم چه کسانی بودند؛ بیاریم در کارهای زمان بر از آنها استفاده کنیم.

وی درباره علت دوست داشتن ایران را گفت:مردم ایران گرم، صمیمی و پر انرژی هستند. من همیشه می گویم ایرانی و ارمنی هستم. ابتدا نام ایران را می آورم؛ چرا که در ایران بزرگ شدم؛ درس خواندم، دانشگاه رفتم و در ایران با همه تنوع فرهنگی قومیتی مذاهب در آرامش و صلح همه کنار هم هستند.

در ادامه برنامه «هفتوان» استند آپ کمدی اجرا کرد.

طبق رسم همیشگی برنامه خندوانه، لوون هفتوان برای خوشحالی چند نفر بیرون از برنامه آنها را به دیدن نمایشی که قرار است 5 تا 30 دی ماه اجرا شود، دعوت کرد.

ماجرای جالب لوون هفتوان در خندوانه

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
وبگردی